20 Mayıs 2017 Cumartesi

Türksat 4A Diyar TV Frekans Bilgileri

Sıradaki içeriğimizde Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük şehirlerinden Diyarbakır merkezden yayınlarını gerçekleştiren Diyar TV'nin TV frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bölgenin son dönemdeki en popüler TV kanallarından birisi olan Diyar TV, daha çok muhafazakar kitleye yönelik bir yayın politikasıyla yayınlarını gerçekleştirmektedir. Diyar TV uydu frekans bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Kanalın yayınlarını Türksat 4A uydusunda izleyebilmek için bu tablodaki frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama komisyonuna girişinin gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

DİYAR TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Diyar TV
Alış Frekansı:12.265 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Yazımızın en başında da belirttiğimiz üzere Diyar TV, muhafazakar vatandaşlarımıza yönelik bir yayın politikası izlemektedir. Diyarbakır merkezli televizyon kanalının gerçekleştirdiği yayınlarda özellikle hak ve özgürlükler, her türlü ırkçılık karşılığı ve adalet üzerine yayın yapma gibi bir misyon belirlediklerini söyleyebiliriz. Diyar TV yayına başladığı günden bu yana şehrin ve bölgedeki diğer illerin en popüler TV kanallarından birisi olmayı başarmıştır. Siz de Diyar TV yayınlarını Diyarbakır'dan veya Türkiye'nin ya da Avrupa'nın her neresinde olursanız olun seyretmek istiyorsanız yukarıdaki TV frekans bilgilerini kullanmanız yeterlidir. Diyar TV uydu frekansı değerleri kullanarak kanalın yayınlarını Türksat uydusundan kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Diyar TV kanal frekans değerlerine yer verdiğimiz bu içeriğimizi üzerinden aynı zamanda kanalı Türksat uydusundan izlerken karşılaştığımız problemleri yorum yapma alanından veya iletişim formu üzerinden ulaştırabilirsiniz. Ayrıca Diyar TV frekans makalemizde düzenli olarak takip ederek kanalın frekansı yerlerinde herhangi bir güncelleme yapılıp yapılmadığını da öğrenebilirsiniz.

0 yorum: