20 Mayıs 2017 Cumartesi

Türksat 4A Diyalog TV Frekans Bilgileri

Kanalların TV frekans bilgilerine yer verdiğimiz sitemizde sıradaki kanal Diyalog TV olacak. Kıbrıs merkezli yayın gerçekleştiren Diyalog TV, 2014 yılında kurulmuştur. Yayınlarında daha çok haber ve politika gibi konulara yer veren kanal, Türksat 4A uydusu üzerinden yayınlarını gerçekleştirmektedir.

ÖNEMLİ: KKTC TV Kanallarının Uydu Frekansı 10 Temmuz 2017'den İtibaren Değişmiştir. KKTC Merkezli TV kanallarının Güncel Frekans Bilgileri Aşağıdaki Gibidir: 

DİYALOG TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Diyalog TV
Alış Frekansı:12.610 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:20.830
FEC Rate:3/4
Diyalog TV frekans bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Bu tablodaki bilgileri kullanarak KKTC'nin çiçeği burnunda televizyonu Diyalog TV'yi Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Diyalog TV uydu frekansı bilgileri:

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti son yıllarda ekonomik olarak gösterdiği gelişimi TV kanalları aracılığıyla da her kesime kanıtlıyor. Yavru vatan KKTC, ilk kurulduğu yıllarda sadece devlet televizyonu ile yayınlarını gerçekleştiren Kıbrıs televizyonculuğu, son dönemlerde özel girişimlerin de artmasıyla önemli bir konuma erişmiş durumda. Bu gelişimin son örneği ise geçtiğimiz yıllarda kurulan Diyalog TV oldu. Kıbrıs Merkezli yayınlar gerçekleştiren Diyalog TV, Kıbrıs'ın başta ekonomi ve politik haberlerine yer vererek canlı tartışma programları ile da bölgenin en çok izlenen televizyon kanallarından birisi olmuş durumda. Siz de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hakkında en son gündemdeki ve ekonomideki haberlerden haberdar olmak istiyorsanız, Diyalog TV Türksat 4A uydusunda takip edebilirsiniz.

Türksat 4A uydusunda hizmet veren kanalların frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğin üzerinden aynı zamanda, yayınları izleme konusunda yaşadığımız kanal frekansları ile ilgili problemleri de bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca bu içeriğimizi düzenli olarak takip ederek Diyalog TV'nin güncel frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz.

0 yorum: