19 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A Disney Channel Frekans Bilgileri

Dünyaca ünlü Disney'in Türkiye'de yayın yapan kanalı Disney Channel'ın TV frekansı bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden kanalın frekans değerlerine ulaşabilir ve çocukların büyük bir beğeni ile takip ettikleri Disney Channel'ı Türksat 4A uydusundan takip edebilirsiniz. Aşağıdaki tabloda Disney Channel kanal frekansı bilgileri yer almaktadır, bu bilgileri kullanarak kanalın yayınlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz.

DİSNEY CHANNEL UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Disney Channel
Alış Frekansı:12.423 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4

Daha önceki paylaşımlarımızda da sıklıkla değindiğimiz gibi Türkiye'de çocuklara yöneli TV kanallarının sayısı son yıllarda büyük bir yükseliş sergilemiş durumda. Ülkemizdeki bu potansiyelin farkına varan Dünya'nın en önemli TV kanalları da görüldüğü gibi Türkiye'ye yönelik yatırımlarını bu doğrultuda artırmaya başladı. Bir asırdan fazladır Dünya'da çocuklara yönelik çalışmalar gerçekleştiren Disney, geçtiğimiz yıllarda Türkiye'de Disney Channel'i kurarak ülkemizdeki çocuklara yönelik yayınlarına başladı. Disney Channel çocukların hoş ve eğlenceli vakitler geçirmelerini sağlamasının yanında özellikle gelişim çağındaki çocuklara yönelik eğitim ve öğretici yayınlara da yer vererek önemli bir işlev görüyor.

DİSNEY CHANNEL TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Disney Channel uydu frekansı değerleri ile ilgili yaptığımız bu paylaşım üzerinden ayrıca bize kanalı izleme konusunda karşılaştığınız TV frekansı nedenli sorunlarınızı da iletebilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak sayfamızı takip ederek Disney Channel Türksat frekans değerlerini güncel halini öğrenebilirsiniz.

1 yorum: