19 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A Deha TV Frekans Bilgileri

Denizli merkezli yayın yapan Deha TV'nin Türksat 4A uydu frekansı bilgilerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ege bölgesi'nin en büyük illerinden birisi olan Denizli'nin köklü kuruluşu Deha TV'yi kanal frekansı bilgilerini kullanarak siz de Türksat uydusundan izleyebilirsiniz.

Aşağı kısımda gördüğünüz tablodaki Deha TV frekans bilgileri yer almaktadır. Bu değerleri uydu alıcınızın kanal arama fonksiyonuna girişini gerçekleştirerek Deha TV yayınlarını izleyebilirsiniz.

DEHA TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Deha TV
Alış Frekansı:12.265 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Denizli gerek gelişmiş sanayisi, gerekse de turizm bölgesi olması nedeniyle sadece bölgenin değil, ülkemizin en potansiyeli yüksek illerinden birisi konumundadır. Denizli halkının günlük haber ihtiyaçlarının giderilmesi ve Denizli'nin sesinin tüm dünyaya ulaştırılması için yayın hayatına başlayan Deha grubu sadece televizyonculukta değil, radyo ve yazılı basın alanında da Denizli toplumuna hizmet vermektedir. Denizli ile ilgili günlük haberlere ve yine Denizli merkezli kültür, sanat ve eğlence programlarını izlemek istiyorsanız, Deha TV kanal frekansı bilgilerini kullanmanız yeterlidir.

DEHA TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

Deha TV Türksat 4A frekansı değerlerini paylaştığımız bu yayınımız üzerinden ayrıca frekans kaynaklı yaşadığınız sorunların da çözüme kavuşması için gayret göstermeye devam edeceğiz. Ayrıca sayfamızı düzenli olarak ziyaret ederek Deha TV'nin Türksat uydusundaki güncel frekans bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

0 yorum: