19 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A Damla TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A uydusunda yayınlarını sürdüren Damla TV'nin frekans bilgilerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kürtçe yayınları ile Türksat 4A uydusunda hizmet veren Damla TV'nin uydu frekansı bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Damla TV'yi izleyebilmek için aşağıdaki kısımda bulunan tablodaki TV frekans değerlerini, uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirebilirsiniz.

İşte Damla TV frekans değerleri:

DAMLA TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Damla TV
Alış Frekansı:11.509 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Türkiye başta olmak üzere çevre ülkelerde ve Avrupa'da yaşayan Kürt vatandaşlarımıza yönelik yayınlar gerçekleştiren Damla TV, uzun bir süredir Türksat 4A uydusundan yayınlarını gerçekleştirmektedir. Yayınlarında müzik başta olmak üzere haber ve siyaset konulu yapımlara da yer veren Damla TV'nin frekans değerleri yukarıda bulunan tabloda yer almaktadır. Siz de Damla TV yayınlarını Türksat uydusu kalitesiyle izlemek istiyorsanız paylaşmış olduğumuz TV frekans değerlerini kullanmanız yeterlidir.

Damla TV uydu frekansı konulu başlığımız üzerinden ayrıca kanalı izleme sorunlarınızı da bizlere iletişim formumuz veya aşağıdaki yorum kutucuğu ile iletebilirsiniz. Damla TV kanal frekans makalemizi düzenli olarak takip ederek kanalın frekans güncellemesi ya da değişikliği gibi gelişmelerine ulaşabilirsiniz.

2 yorum: