19 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A CTV Frekans Bilgileri

Gün geçtikçe daha da büyük ve uluslararası bir konuma ulaşan Türksat 4A'daki kanal frekanslarını yer verdiğimiz içeriklerimizde sırada Çin merkezli yayın yapan CTV olacak. Türksat 4A uydusu üzerinden Türkiye ve Çin arasındaki iletişimin daha sağlıklı olması ve iki ülke arasındaki başta kültür ve sanat değerleri olmak üzere, ekonomik ve toplumsal çıkarların daha yüksek boyutlara ulaşması maksadıyla yayın yapan kanalın TV frekans bilgilerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çin merkezli CTV frekansı ile kanalın yayınlarını Türksat 4A'dan takip edebilirsiniz.

CTV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: CTV
Alış Frekansı:11.824 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:8.000
FEC Rate:3/4
Bilindiği gibi Çin Halk Cumhuriyeti son yıllarda ekonomik alanda yaptığı büyük atılımlarla Dünyanın sayılı ekonomik değerlerinden birisi haline gelmiş ve birçok uzman tarafından da geleceğin en büyük ekonomisine sahip olacak ülke olarak gösterilmektedir. Türkiye ile arasında daha çok büyük bir İthalat ve ihracat ilişkisi bulunan Çin ve Türkiye son yıllardaki iki ülke arasındaki büyüyen büyük ilişkilerin daha sağlıklı ve sonuca ulaşacak şekilde yürümesi adına yayıncılık anlamında da önemli adımlar atmaya başladı. CTV'nin Çin Merkezli yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden gerçekleştirmektedir. Türkiye'den CTV yayınlarını izlemek isteyen bir izleyici CTV'nin yayınlarını Türkçe alt yazılı olarak takip edebilir ve Çin kültürü ile ilgili meraklılar tüm meraklarını bu şekilde gidilebilir.

CTV TÜRKSAT 4A'DA YAYINDA

Siz de Çin hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, CTV televizyonunu Türksat üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız üzerinden kanalı TV frekans değerleri ile ilgili yaşadığınız problemleri de bizlere ulaştırabilirsiniz. CTV kanal frekansı ile ilgili yapılabilecek güncelleme ve değişiklikleri bu yayınımız üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 yorum: