19 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A Cinenom TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A üzerinden korku filmleri yayınlayan Cinenom TV'nin uydu frekansı bilgilerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Yeni Korku TV kanalı B Medya yayına başladı. Cinenom TV'nin yayınlarını sonlandırmasının ardından yeni bir korku TV kanalı ortaya çıktı. B Medya'yı Türksat 4A'dan izlemek için aşağıdaki frekans bilgilerini kullanmanız gerekmektedir. 
Kanal Adı:B Medya Grup (Cinenom TV)
Alış Frekansı:12.685 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4

Korku ve gerilim filmi severlerin son dönemde büyük bir ilgi ile takip ettikleri Cinenom TV'nin kanal frekansı bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Tablo üzerinden Cinenom TV kanal frekans bilgilerine ulaşabilir ve kanalın yayınlarını Türksat 4A üzerinden takip edebilirsiniz.

CİNENOM TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Cinenom TV
Alış Frekansı:12.685 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Korku sineması ve benzer yapımları sinema ve televizyon tarihinin başlangıcından bugüne kadar izleyicilerin en fazla rağbet gösterdiği yapımların başlarında gelmektedir. İnsanlar her ne kadar korku duygusundan çekiniyor olsa da bu gibi yapımlar ilginç bir şekilde büyük ilgi görmeye senelerdir devam ediyor. Türksat 4A'dan gerçekleştirdiği sadece korku yapımlarına yer verdiği yayınları ile beklenmedik bir izleyici kitlesine sahip olan Cinenom TV'de bu süreçte Türk korku sineması severlerin sıklıkla ziyaret ettikleri televizyon kanallarından birisi haline geldi. Cinenom TV'nin uydu frekans bilgileri ile siz de daha önce hiç izlemediğiniz korku yapımlarını Türksat aracılığıyla ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Cinenom TV frekans değerlerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda kanalı uydudan izleme konusunda yaşadığınız sıkıntıları da bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu sayfayı düzenli olarak takip ederek Cinenom frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

9 yorum:

 1. Bunlar eski yenileri yuklerin 1 ekim 2017

  YanıtlaSil
 2. Merhaba,

  Cinenom TV yayınlarına tekrar başlamıştır ancak ismi B Medya olarak değişmiştir. Kanalın TV Frekans bilgileri aynıdır. Yukarıdaki uydu frekansı değerlerini kullanarak B Medya yani Cinenom TV yayınlarını izleyebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 3. Frekans ayarlarını değiştirdikten sonra menünüzü arayin orda kanalların içinde çıkıyor b medya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. olmuyor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Sil
 4. 50 defadır deniyorum olmuyor saçmaladınız artık peeesssss

  YanıtlaSil
 5. Nasıl yapacağımı bile bilmiyorum tv yi bozcam en son

  YanıtlaSil