19 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A Cem TV Frekans Bilgileri

Uydu frekans bilgilerine yer verdiğimiz kanal listelerinin sırasında Cem TV bulunuyor. Özellikle Alevi yurttaşlarımızın büyük bir beğeniyle takip ettiği Cem TV, gün içerisinde verdiği haber, kültür, sanat ve belgesel yapımlarının yanı sıra, türkü odaklı müzik yayınları ile de büyük bir beğeni topluyor. Aşağıdaki tabloda Cem TV kanal frekans değerleri yer almaktadır. Bu tablo üzerindeki parametreleri kullanarak, uydu alıcınız üzerinden gerekli bilgilerin girişini gerçekleştirip, kanalın yayınlarını kolayca izleyebilirsiniz. İşte Cem TV kanal frekans bilgileri:

CEM TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Cem TV
Alış Frekansı:12.559 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
Takip edenlerin de bileceği gibi Cem TV'nin ilk kurulduğu aşamalarda özellikle Cem Radyo büyük bir yayın potansiyeline sahip olmuştur. İstanbul merkezli yayın yapan kurumun daha sonraki yıllarda Türksat 4A'da da yayınlarını gerçekleştirmesi ile beraber kurum, televizyon yayıncılığına başlama kararı almış ve böylelikle Cem TV yayınları Türksat 4A uydusu üzerinden başlamıştır. Cem TV günümüzde sadece müzik yayınları ile değil, haber, politika, kültür ve sanat yayınlarıyla da büyük bir beğeni toplamaktadır. Kanalı Türksat 4A uydusu üzerinden siz de TV frekans bilgilerini kullanarak izleyebilirsiniz.

CEM TV TÜRKSAT UYDUSUNDA YAYINDA

Cem TV uydu frekansı bilgileri ile ilgili yaşadığımız sorunları ise bize aşağıdaki yorum yapma alanından ulaştırabilirsiniz. TV frekansı ile ilgili yaşanan problemlerin büyük çoğunluğunu sinyal sorunları oluşturmaktadır. Bu nedenle kanalı izleme ile alakalı sorunlarımızın başında sinyal seviyesi geliyorsa, öncelikli olarak çanak antenininize göz atmanız faydalı olacaktır. Yine bu içeriğimiz üzerinden Cem TV Türksat 4A uydu frekansı değerlerinde yaşanacak güncelleme ve değişiklikleri de takip edebilirsiniz.

0 yorum: