19 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A Cartoon Network Frekans Bilgileri

Sıradaki içeriğimizde çocukların müthiş bir ilgiyle izlediği Cartoon Network TV'nin frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz.

CARTOON NETWORK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı:Cartoon Network TV
Alış Frekansı:11.977 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6

TV’deki Diğer Çocuk Kanallarını da Öğrenmek İstiyor musun? O Halde Hemen Tıkla!

Türkiye'nin en çok izlenen Çocuk TV kanallarının başında gelen Cartoon Network TV, gün içerisinde yayınladığı çizgi filmleri ve çocukların gelişim ve eğitimine yönelik yaptığı yapımları ile sadece Türkiye'nin değil aynı zamanda dünyanın da en fazla izlenen çocuk kanallarından birisi konumundadır. Aşağıdaki tablodan Cartoon Network TV'nin Türksat 4A frekans değerlerine ulaşabilirsiniz. Bu değerleri uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirerek siz de Cartoon Network TV'nin birbirinden eğlenceli çizgi film ve diğer programlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Daha önceki içeriklerimizde de altını sıklıkla çizdiğimiz üzere Türkiye'deki çocuklara yönelik TV kanallarının geçmişi, aslında çok da uzağa dayanmıyor. Yakın geçmişe kadar özellikle ulusal TV'ler haber öncesi kuşaklarında ve sabahın erken saatlerinde verdikleri çizgi filmler, daha sonrasında tematik kanalların bir biri ardına yayına başlamasıyla, yerini sadece çizgi film ve çocuklara yönelik içeriklere yer veren kanallara bırakmıştır. Bu kanalların Türkiye'de çok büyük bir beğeniyle takip edilmesi ise diğer kanalların da iştahını kabartarak, yayınlarına ardı ardına başlamasına neden oldu. Cartoon Network TV Türkiye dışında, dünyanın birçok ülkesinde de yine çocuklara yönelik birbirinden kaliteli ve eğlenceli yayınlara yer vermektedir. Türkiye'de yayına başladığı İlk dönemden bugüne kadar çok büyük bir beğeniyle takip edilen Cartoon Network TV, çocukların kahramanı olan birçok karakterin çizgi film yapımlarına ve özellikle büyüme çağındaki çocukların gelişimine ekstra destek olması açısından bir hayli öneme sahip eğitici programları ile dikkat çekiyor.

CARTOON NETWORK TÜRKSAT 4A'DA

Sadece çocukların değil, yetişkinlerin de ilgiyle takip ettikleri Cartoon Network TV kanal frekansı ayarları ile ilgili yaşadığınız problemleri, bize aşağıdaki yorum yapma alanından ulaştırabilirsiniz. Eğer kanalının frekans değerleri ile alakalı sinyal nedeniyle bir sorun yaşıyorsanız, öncelikle uydu çanak anteninizin açısal anlamda bir sorunun olup olmadığından emin olmalısınız. Yine bu sayfamız üzerinden Cartoon Network kanal frekansı ile ilgili yapılacak güncelleme ve değişiklikleri de bulabilirsiniz.

6 yorum: