19 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A Canlı TV Frekans Bilgileri

Türksat'taki yayınlarını gerçekleştiren kanalların TV frekansı bilgilerinde sırada Canlı TV frekansı yer alıyor. Türksat'taki birçok kanallardan birisi olan Canlı Tv'yi canlı olarak izleme istiyorsanız Türksat 4A uydusu üzerinden aşağıdaki uydu frekansı parametrelerinin girişini gerçekleştirerek Canlı Tv'yi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

CANLI TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Canlı TV
Alış Frekansı:12.685 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Türksat 4A'nın hizmete başlaması ile beraber birçok TV kanalının yayın yapma hakkına kavuştu bildiğiniz gibi. Daha önceki makalelerimize sizleri iletmiştik bu konuyu. Bu imkana sahip olan kanallardan birisi olan Canlı TV, gün içerisinde verdiği müzik yayınları ile dikkat çekmektedir. Siz de Canlı TV kanal frekansı ile kanalın yayınlarını Türkiye'nin neresinde olursanız veya Avrupa'nın başka bir ülkesinde kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Canlı TV frekansı ile ilgili tüm sorularınızı bize aşağıdaki yorum yapma kutusundan ulaştırabilirsiniz. Yine aynı şekilde Türksat 4A uydusu üzerinde kanalının frekansları ile ilgili bir güncelleme veya değişik yaşanması halinde de bu değişiklikleri size en kısa zamanda ulaştırmaya gayret göstereceğiz. Sizde canlı TV frekans bilgilerine ulaşın ve kanalı yayınlarını televizyonunuzdan takip edin.

0 yorum: