19 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A Canlar TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A'daki kanalların frekans bilgilerine yer verdiğimiz platformumuzda sırada Canlar TV var. Bu içeriğimiz üzerinden Canlar TV frekans bilgilerine ulaşabilir ve kanalı Türksat 4A uydusu üzerinden takip ederek, en sevdiğiniz sanatçıların kliplerini izleyebilirsiniz. Aşağıdaki tabloda Canlar TV kanal frekansı bilgileri yer almaktadır. Bu tablodaki parametreleri uydu cihazınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirerek Canlar TV yayınlarını takip edebilirsiniz.

Önemli: Canlar TV’nin Türksat 4A’daki yayınları 16 Ağustos 2017 itibari ile kesilmiştir. Canlar TV’nin yeniden yayına başlayıp başlamayacağı konusunda ise bir açıklama bulunmamaktadır.  

CANLAR TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Canlar TV
Alış Frekansı:11.916 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
2012'de kurulan Canlar Tv'nin sloganı Türkiye'nin müzik kanalıdır. Daha çok pop olmak üzere geniş yelpazedeki müzik tarzlarına ayar veren Canlar TV, kurulduğu günden bu yanaki istikrarlı yayın politikası ile ciddi bir izleyici potansiyelini elde etmiş ve bu doğrultuda yayınlarını devam ettirmiştir. Canlar TV uydu frekansı bilgileri ile ilgili sorularınızı yorum yapma alanından bize iletebilirsiniz. Siz de gün içerisinde en popüler sanatçıların, en çok hit alan şarkılarını dinlemek istiyorsanız, Canlı TV'yi Türksat 4A adam takip edebilirsiniz.

Tv frekansları olarak Türksat'ta yayınlarını gerçekleştiren kanalların uydu frekansı değerlerine yer verdiğimiz kadar, takipçilerimizin karşılaştıkları frekans sorunları ile ilgili problemlerin çözümüne yönelik de yardımlar gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Canlar TV frekansı ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız bu sorununuzu aşağıdaki yorum yapma alanından bize ulaştırabilirsiniz. Yine bu sayfamız üzerinden Canlar TV Türksat 4A frekansı ile ilgili yapılacak güncelleme ve değişiklikleri de sizleri ulaştırmaya devam edeceğiz.

0 yorum: