19 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A Bursa TV Frekans Bilgileri

Sıradaki içerimizde Türkiye'nin en büyük illerinden birisi olan Bursa'nın da en önemli TV kanallarından başı çeken Bursa TV'nin Türksat 4A frekans bilgilerine yer vereceğiz. Bursa TV yayın kalitesi ve imkanları ile bölgesel bir televizyon kanalından çok ulusal bir Televizyon izlenimi ortaya koymaktadır. Aşağıdaki tabloda Bursa TV'nin uydu frekansı değerleri yer almaktadır. Bu değerleri kullanarak Bursa TV'yi Türkiye'nin neresinde olursanız olun Türksat 4A uydusunda takip edebilirsiniz.

BURSA TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Bursa TV
Alış Frekansı:12.265 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Bursa şehiri, en başta da altını çizdiğimiz üzere ülkemizin nüfus hem de ekonomik potansiyel anlamında en büyük illerinden birisidir. Bu potansiyeli ile gerek sanayi gerekse de Kültür Sanat alanlarında oldukça önemli bir yere sahip olan Bursa TV, kanallarıyla da büyük beğeni topluyor. Bursa TV şehirdeki köklü geçmişi ve üst düzeydeki yayın ekipman donanımları ve ayrıca da donanımlı çalışanları ile şehrin televizyonculuk anlamındaki en önemli kurumlarından birisi konumundadır. Siz de Bursa TV'yi uydu üzerinden izlemek istiyorsanız, Bursa TV frekans değerlerini kullanarak kanalı yayınlarını ister Bursa'dan, isterseniz Türkiye'nin herhangi bir noktasında veya da Avrupa'dan kolaylıkla takip edebilirsiniz.

BURSA TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Bursa TV kanal frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içerimizde ayrıca kullanıcılarımızdan gelen sorunların çözümüne yönelik taleplere de elimizden geldiğince cevap vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda kanalın yayınları ile ilgili bir sorun yaşamanız halinde bu sorunları bizlere makalenin alt kısmında bulunan yorum yapma alanından iletebilirsiniz. Yine bu sayfamız aracılığı ile Bursa TV uydu frekansı değerleri ile ilgili herhangi bir güncelleme veya da değişiklik yaşanması halinde de bu değişiklikleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

0 yorum: