19 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A BRTV Frekans Bilgileri

Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan kanalların TV frekans bilgilerine verdiğimiz içeriklerimizde sırada BRTV bulunuyor.

Karabük merkezli yayın yapan BRTV Karabük Merkez ve ilçelerinin haber niteliği taşıyan tüm gelişmelerini izleyicilerine sunuyor. Aşağıdaki tabloda BRTV frekans bilgileri yer almaktadır.

Bu bilgileri kullanarak uydu alıcınız üzerinden Karabük BRTV yayınlarını takip edebilirsiniz. İşte BRTV uydu frekans bilgileri:

BRTV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: BRTV
Alış Frekansı:11.650 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:13.600
FEC Rate:2/3
Karadeniz Bölgesi'nin en güzel illerinden birisi olan Karabük, geçtiğimiz yıllarda Zonguldak'tan ayrılarak il olmuş ve bu süreçte kendi TV kanallarını da görmek mümkün olmuştur. Karabük özellikle Demir Çelik sanayisindeki gelişmişliği ile bölgenin ekonomik olarak en potansiyeli illerden birisi konumundadır. BRTV Karabük'ten gerçekleştirdiği yayınlarında Karabüklüler'in güncel haber arayışlarına yer verdiği gibi aynı zamanda Karabük kültürünü yansıtan ve müzik başta olmak üzere birçok kültür-sanat yayınlarına da yer vermektedir. Siz de Karabük hakkında en son gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız ve Karabük dışında olduğunuz halde bu yayınlara ulaşmak niyetindeyseniz Türksat 4A uydusu üzerinden BRTV frekans bilgilerini girişini gerçekleştirerek Türkiye'nin veya Avrupa'nın her neresinde olursanız olun BRTV yayınlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

BRTV frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanında kanalının frekans bilgileri ile ilgili yaşadığınız problemleri de bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yine bu içeriğimiziden TV kanal frekans değerleri ile ilgili yapılacak Türksat 4A genelindeki güncelleme ve değişiklik bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

0 yorum: