17 Mayıs 2017 Çarşamba

Türksat 4A Bereket TV Frekans Bilgileri

Sıradaki içeriğimizde Bereket TV frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ülkemizdeki çiftçilerin beğeni ile takip ettikleri Bereket TV'de tarımla ilgili tüm gelişmeleri ve daha verimli modern bir tarım için tüm merak edilenleri bulabilirsiniz. Bereket TV uydu frekans değerleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Bu bilgileri kullanarak Bereket TV'yi Türksat 4A uydusu üzerinden Türkiye'nin hangi bölgesinde olursanız olun rahatlıkla takip edebilirsiniz.

BEREKET TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Bereket TV
Alış Frekansı:12.458 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Ülkemiz adına büyük bir gelir kalemi olarak gösterilen tarımcılık maalesef son yıllarda pek de pozitif veriler ortaya koymuyor. Bu gibi bir tablonun ortaya çıkmasında ise şüphesiz bilinçsiz tarım uygulamalarının rolü büyük. Çiftçilere modern tarım tekniklerinin uygulanması ve daha yüksek verim alınması yönünde yayınlar sunan Bereket TV, bir televizyon kanalından çok aynı zamanda eğitim platformu olarak da ön plana çıkmaktadır. Bereket TV kanal frekans değerlerini kullanarak siz de kanalı uydu üzerinden takip edin, emek ve uğraşlarınızın karşılığını tam anlamıyla alın. Bereket TV ayrıca tarımcılık dışında, tarımla ilgili ülke içi ve yurt dışı gelişmelerine de yayınlarında yer veriyor.

BEREKET TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

Bereket TV frekans ile ilgili yayına ulaşma konusunda karşılaştığınız sorunları bize yorum yapma alanından iletebilirsiniz. Yine TV frekansları olarak Bereket TV'nin frekans değerlerinde herhangi bir güncelleme olması halinde bu değişiklikleri sizlere bu sayfa üzerinden ulaştırmaya devam edeceğiz.

0 yorum: