17 Mayıs 2017 Çarşamba

Türksat Bereket Hayvancılık TV Frekans Bilgileri

Kanal frekansları listemizde sırada Bereket Hayvancılık TV bulunuyor. Bu içeriğimizdeki değerler sayesinde Bereket Hayvancılık TV frekansı bilgilerine ulaşabilir ve kanalın yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden takip edebilirsiniz. Bereket Hayvancılık TV uydu frekansı bilgileri aşağıdaki tabloda bulunmaktadır, kanalın yayınlarını izleyebilmek için bu frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama fonksiyonunun bulunduğu bölüme girişini gerçekleştirmeniz yeterlidir.

BEREKET HAYVANCILIK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Bereket Hayvancılık TV
Alış Frekansı:12.380 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:3/4
Ülkemizde özellikle son yıllarda bir hayli sorunlu dönemler geçiren tarım ve hayvancılık konusunda çiftçilerin bilinçlenmesi ve daha yüksek verim almaları maksadıyla yayın hayatına başlayan hayvancılık ve tarımla ilgili TV kanalları büyük bir ilgi görmeyi başardı. Modern tarımcılığın ilkelerinin çiftçilere ulaşması adına büyük önem taşıyan bu kanallar sayesinde ortaya konulan emeğin karşılığının tam anlamıyla alınması hedefleniyor. Siz de hayvancılıkla uğraşıyor ve emeğinizin karşılığını almak için neler yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız Bereket Hayvancılık TV’yi takip edebilirsiniz. Bereket Hayvancılık TV’yi izlemek içinse tek ihtiyacınız olan kanalın yayın frekans bilgilerini kullanmak.

Bereket Hayvancılık TV kanal frekansı bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca karşılaştığınız TV frekansı sorunlarını da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yine bu içeriğimiz üzerinden Bereket Hayvancılık TV frekans değerlerindeki güncelleme ve değişiklik gibi gelişmeleri de sizlere ulaştırmaya çalışacağız. 

0 yorum: