16 Mayıs 2017 Salı

Türksat 4A Berat TV Frekans Bilgileri

Dini ağırlıklı yayın yapan televizyonlar arasında oldukça ilgi gören Berat TV’nin Türksat 4A’daki kanal frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimizle, kanalın uydu üzerinden yayın yapmasını ve sizin izlemenizi sağlayacak TV frekans bilgilerine ulaşabilir ve Berat TV yayınlarını Türkiye’nin neresinde olursanız olun yüksek kaliteli görüntü eşliğinde takip edebilirsiniz. 

İşte Berat TV’nin uydu frekans bilgileri. Aşağıdaki parametreleri uydu alıcınızın kanal arama alanına eklemeniz gerekmektedir.

BERAT TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Berat TV
Alış Frekansı:12.303 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Ülkemizde dini kanalların popülerliği her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Öyle ki Türksat 4A uydusunda yayın yapan TV’lerin önemli bir bölümünü bu türde muhafazakar vatandaşlarımızın hassasiyetlerini ön planda tutarak yayınlarını gerçekleştiren kanallar kapsıyor. Berat TV de bu doğrultudaki dini ağırlıklı yayınlarıyla inancını istediği gibi yaşamak isteyenler için önemli bir alternatif olarak ön plana çıkıyor. Berat TV uydu frekansı bilgilerini kullanarak siz de Berat TV’yi kolayca izleyin.

Berat TV Türksat 4A frekansı bilgilerinin bulunduğu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda frekans değerleri  ile ilgili karşılaştığınız sorunları da bize alt kısımda bulunan yorum yapma alanı üzerinden iletebilirsiniz. Ayrıca Berat TV’nin kanal frekans değerlerinde herhangi bir değişiklik yapılması halinde de bu gibi gelişmeleri sizlerle anında paylaşmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: