16 Mayıs 2017 Salı

Türksat 4A BER TV Frekans Bilgileri

Malatya merkezli yayın yapan BER TV frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden kanalı Türksat 4A uydusu üzerinden izlemenizi sağlayacak TV frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Ber TV'nin Türksat 4A'daki yayınları 1 Eylül 2017 tarihinde kesilmiştir. Kanaldan konu ile ilgili bir açıklama ise henüz yapılmış değil. 

BER TV’yi izleyebilmek için tek yapmanız gereken ise aşağıdaki tabloda bulunan BER TV kanal frekansı değerlerini uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirmek. İşte BER TV’nin Türksat 4A uydusu üzerinden frekans bilgileri.

BER TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: BER TV
Alış Frekansı:12.303 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Malatya gerek ekonomisi gerekse de nüfusu ile bölgenin en büyük ve gelişmiş illerinden birisi olarak gösterilmektedir. Ayrıca şehrin dışında yüz binlerce Malatyalı da başta İstanbul ve diğer şehirlerde yaşamlarını sürdürmektedir. Malatya’da yaşayanlar kadar sıla hasreti çeken şehir dışındaki Malatyalılar için de büyük bir önem taşıyan BER TV, aynı zamanda Malatya’nın uyduda yayın hayatına başlayan üçüncü TV kanalı olma özelliğini taşımaktadır. Siz de Malatya ilgili yayınları izlemek istiyorsanız Malatya BER TV frekans bilgilerini kullanın ve her nerede olursanız olun kanalın yayınlarına kolaylıkla ulaşın.

İlk kurulduğu dönemde yayıncılıktaki hedeflerinin Malatya halkının çıkarlarını gözetmek olduğunu vurgulayan BER TV bu çizgisinden ödün vermeyerek yıllardır yayınlarını aynı istikrar doğrultusunda sürdürmeye devam ediyor. Malatya BER TV uydu frekansı ile ilgili sorularınızı bize aşağıdaki alanda yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca BER TV frekansı ile ilgili olası güncelleme veya değişiklikleri de bu sayfa üzerinde sizlere sunmaya devam edeceğiz. 

2 yorum:

  1. beğeni ile takip ediyoruz yayınlarınızı. başarılarınızın devamını dilerim.

    YanıtlaSil