16 Mayıs 2017 Salı

Türksat 4A Bengütürk TV Frekansı Bilgileri

Uzun yıllardır yayınlarını Türksat uydusu üzerinden sürdüren Bengütürk TV’nin kanal frekans bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimizde değerler üzerinden Bengütürk TV’yi Türksat 4A uydusu üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bengütürk TV frekans bilgileri aşağıdaki tabloda bulunmaktadır. Bu tablodaki değerleri uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Bengütürk TV yayınlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz.

BENGÜTÜRK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Bengütürk TV
Alış Frekansı:12.423 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:3/4
Özellikle Milliyetçi hassasiyeti yüksek izleyicilere yönelik yayınlarını gerçekleştiren Bengütürk TV, resmi olarak olmasa da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile oldukça yakın bir çizgidedir. Kanal geçtiğimiz aylarda yaşadığı ekonomik sorunlar nedeniyle bir süreliğine Türksat’taki yayınlarına ara verse de, sonrasında bu sorunların çözülmesiyle birlikte yayınlarına da tekrardan başlamış oldu. Bengütürk TV, yayınlarında haber ve politika konuları dışında belgesel, müzik ve eğlence gibi yayınlara da yer vermektedir. Kanalın yayınlarını izlemek için tek yapmanız gerekense Bengütürk TV frekans bilgilerini kullanarak kanalı Türksat aracılığıyla izlemek.

Bengütürk TV kanal frekans değerleri ile ilgili tüm soru ve diğer isteklerini bizlere sayfamızda bulunan ve takipçilerimizin kullanabildiği yorum yapma alanı üzerinden ulaştırabilirsiniz. Bu sayfamız üzerinden aynı zamanda Bengütürk TV uydu frekansı ile ilgili değişiklikleri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: