16 Mayıs 2017 Salı

Türksat 4A Bedir TV Frekans Bilgileri

Türksat’ta dini ağırlıklı yayın yapan kanallardan bir diğeri olan Bedir TV’nin kanal frekans bilgilerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda Bedir TV frekans parametreleri bulunmaktadır.

BEDİR TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı:Bedir TV
Alış Frekansı:12.559 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3

Uydu alıcınızın kanal bulma bölümü üzerinden tablodaki değerlerin girişini gerçekleştirerek Bedir TV yayınlarına Türkiye’nin her neresinde olursanız olun Türksat 4A uydusu ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Muhafazakar vatandaşlarımızın dini hassasiyetlerine yönelik yayınlar gerçekleştiren TV kanalları özel televizyonculuğun ilk başladığı günden bu yana bir hayli ilgi görmekte. Bu kanallardan birisi olan Bedir TV de yayın hayatına başlar başlamaz oldukça ciddi oranda bir izlenme payına sahip olmayı başardı. Bedir TV kanal frekans değerlerini kullanarak siz de kanalın yayınlarını rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bedir TV yayıncılık hayatına “Ailenizin Huzur Kanalı” sloganıyla devam etmektedir.

Sitemiz üzerinden Bedir TV Türksat 4A frekans bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda kanalın frekans değerleri ile ilgili sorunlarınızı da bize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca yine bu alan üzerinden Bedir TV frekans değişiklikleri gibi durumları da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: