16 Mayıs 2017 Salı

Türksat 4A Av TV Frekans Bilgileri

Sıradaki içeriğimizde Av TV frekans bilgilerine yer vereceğiz.

Son yıllarda av düşkünlerinin büyük ilgisiyle artış gösteren başta avcılık ve belgesel temalı TV yayıncılığı doğrultusunda yayın hayatına başlayan Av TV, bu süreçte büyük bir başarı elde ederek avcılık tutkunlarının en fazla takip ettikleri kanallardan birisi olmayı başardı. 

Aşağıdaki tablo üzerinden Av TV uydu frekansı değerlerine ulaşabilirsiniz.

AV TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Av TV
Alış Frekansı:11.883 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:6.250
FEC Rate:5/6

Uyduda Yayın Yapan Diğer Belgesel Kanalları için Tıklayın

Türksat uydusunun yayıncılık konusunda imkanları sınırlı olan TV kuruluşlarının seslerini başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya ulaştırma şansı sunması hem yüzlerce farklı TV’nin yayın hayatına başlamasını hem de izleyicilerin bu kanallar arasından seçim yaparak birçok farklı alternatif bulmasını sağlayarak büyük bir kolaylık getirdi. Ülkemizde oldukça fazla sayıda meraklısı bulunan avcılık ile ilgili kanallar da bu süreçte birbiri ardına yayınlarına başlayarak bu konuda ortaya çıkan ihtiyacı kapatmış oldular. Eğer siz de av ve avcılık konusunda meraklıysanız Av TV frekansı ile Av TV yayınlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Av TV Türksat 4A frekansı konusunda karşılaşacağınız sorunları ise bizlere sayfamız üzerinde yorum yapma yöntemiyle ulaştırabilirsiniz. Yine bu sayfamız üzerinde Av TV frekansı ile ilgili değişiklik ve güncelleme haberlerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: