16 Mayıs 2017 Salı

Türksat 4A ATV Avrupa Frekansı Bilgileri

Sıradaki içeriğimizde ATV Avrupa’nın Türksat 4A üzerindeki yayın frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Ülkemizin en çok izlenen kanalı ATV’nin Avrupa’ya yönelik yayın gerçekleştiren yan kuruluşu ATV Avrupa, yurt dışındaki soydaşlarımıza yönelik yayınlarını uzun yıllardır sürdürüyor. Aşağıdaki tabloda ATV Avrupa frekansı değerleri bulunmaktadır. Bu parametreleri kullanarak kanalın yayınlarına ulaşabilirsiniz.

ATV AVRUPA UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: ATV Avrupa
Alış Frekansı:11.883 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:4.800
FEC Rate:5/6
Ülkemizde özellikle özel televizyonlara getirilen serbestliğin ardından bu kanalların Avrupa’da da büyük bir beğeni ile izlenmesi, Türkiye merkezli yayın gerçekleştiren TV kuruluşlarının yurt dışına yönelik yayınlar yapmalarını beraberinde getirdi. Bu süreç sonrasında yayın hayatına başlayan ATV Avrupa, Avrupa’da yaşayan milyonlarca Türk kökenli vatandaşımız tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmektedir.
ATV Avrupa uydu frekansı değerlerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalın yayınlarına ulaşmakla alakalı sorunlarınızı da bizlere iletebilirsiniz. Makalemizin alt kısmında bulunan yorum yapma alanından ya da iletişim formumuz üzerinden bu sorunlarınızı bize kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Ayrıca ATV Avrupa Türksat 4A kanal frekansı değerleri ile ilgili tüm güncelleme veya değişiklik haberlerini de yine sizlerle bu sayfa üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

0 yorum: