15 Mayıs 2017 Pazartesi

Türksat 4A AS TV Frekans Bilgileri

Bursa merkezli yayın yapan AS TV’nin frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz sayesinde AS TV Türksat 4A uydu frekansı değerlerine kolayca ulaşabilir ve Bursa’nın en popüler yerel TV’lerinden birisi olan AS TV’nin yayınlarını uydu cihazınızı kullanarak izleyebilirsiniz. AS TV frekans bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Uydu alıcınızı kullanarak tabloda yer verdiğim TV frekansı değerlerini, cihazınızın gerekli alanlarına girişini gerçekleştirin ve AS TV’nin yayınlarını Türksat üzerinden izleyin.

AS TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: AS TV
Alış Frekansı:12.345 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Bursa şehri, ülkemizin en güzel şehirlerinden birisi olması dışında gerek nüfusu, gerekse de ekonomik potansiyeliyle de dikkat çekmektedir. Bursa’nın çok sayıdaki yerel TV’lerinden birisi olan AS TV ise uzun yıllar süresince devam ettirdiği bölgesel yayıncılığını 2011 yılında Türksat uydusuna taşıyarak, yayınlarını sadece Bursa ve çevresine değil, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya ulaştırma şansına kavuşmuştur. AS TV gün içerisinde yayınlarına yer verdiği haber, eğlence programlarının yanı sıra canlı yayınlarıyla da Bursa ilinde büyük bir ilgi görmektedir. Kanalın yayınlarını uydu dışında internet bağlantısı olanlar, internet üzerinden de izleyebilmektedirler. AS TV uydu frekansı bilgilerine kullanarak siz de kanalın yayınlarını her nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

AS TV YAYINLARI TÜRKSAT'TA

AS TV frekans bilgilerine ulaşmak dışında, bu sayfa üzerinden kanalın frekans değerlerini uydu cihazınıza giriş esnasında yaşadığınız problemleri ve diğer sorunları da aşağıdaki yorum yapma kutucuğu üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden AS TV kanal frekansı değerleri ile ilgili güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: