15 Mayıs 2017 Pazartesi

Türksat 4A Arafat TV Frekansı Bilgileri

Türksat 4A’da yayın yapan Arafat TV’nin frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz sayesinde Arafat TV yayınlarını uydu aracılığıyla takip edebilirsiniz.

ARAFAT TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

İşte Arafat TV Türksat 4A uydu frekansı bilgileri.

Kanal Adı:Arafat TV
Alış Frekansı:11.096 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:5/6


Arafat TV kanal frekansı bilgileri aşağıdaki tabloda mevcuttur. 

Bu tablodaki frekans parametrelerini uydu cihazınızın gerekli alanlarına girişini gerçekleştirerek Arafat TV yayınlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz.
Arafat TV gün içerisinde gerçekleştirdiği dini ağırlıklı yayınlarıyla dini hassasiyeti yüksek TV izleyicilerini hitap ediyor. Yakın bir zamanda yayınlarına başlayan Arafat TV’nin karasal yayını ise bulunmamaktadır. Kanal tüm yayınlarını Türksat uydusu üzerinden gerçekleştirmektedir. Arafat TV frekansı için belirttiğimiz bilgileri kullanarak kanalı Türkiye ve çevre coğrafyalardan rahatlıkla yüksek çözünürlük kalitesiyle izleyebilirsiniz. Arafat TV’nin özellikle muhafazakar seyirciler için hazırladığı yapım ve programların listesine ise kanalın web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arafat TV kanal frekansı değerlerini sizlerle paylaştığımız bu makalemiz üzerinden aynı zamanda TV frekansları ile ilgili karşılaştığınız problemleri de bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yine bu sayfamız üzerinden Arafat TV frekans güncellemeleri ve değişimlerini de bulabilirsiniz. 

0 yorum: