12 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A Anoses TV Frekans Bilgileri

Yeni yayına başlayan Anoses TV frekans değerleri bu içeriğimizin ortalarında bulunan tabloda yer almaktadır. Çiçeği burnunda TV kanallarından birisi olan Anoses TV’nin açılımı ise Anadolu’nun Sesi TV’dir aslında. Yayına başlarken ulusal çapta yayınlarını uzun süredir gerçekleştiren Efem Medya’nın desteğini alan Anoses TV yayınlarını izlyebilmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki Anoses Türksat 4A uydu frekansı değerlerini uydu alıcınız üzerinden girişini gerçekleştirmek ve kanalın yayınlarını Türksat uydusu kalitesiyle izlemek.

ANOSES TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: ANOSES TV
Alış Frekansı:11558 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Efem Medya’dan yapılan açıklamaya göre ise Anoses TV yayınları ağırlıklı olarak müzik olacak. Yani, müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız Anoses TV’nin bir hayli hoşunuza gideceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Anoses TV kanal frekans değerlerini kullanarak tüm gün müzik yayını gerçekleştiren kanalın yayınlarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.  Anoses TV’nin bünyesinde bulunduğu Efem Medya ise yaptığı son açıklamada hedeflerinin yurt dışında TV kanalı kurmak olduğunu ifade ederek, yayıncılık sektöründe bir hayli iddialı olduklarının mesajını verdi.

Anoses TV frekans bilgileri ile ilgili sorularınızı ise bize yorum yapma kutucuğu üzerinden veya iletişim sayfamızdaki form alanını kullanarak ulaştırabilirsiniz. Anoses TV kanal frekansı ile ilgili yapılacak tüm güncellemeleri de yine bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: