12 Mayıs 2017 Cuma

Türksat 4A ANC TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A’da yayın yapan bir diğer kanal olan ANC TV frekans bilgilerine bu haberimiz aracılığıyla ulaşabilir ve ANC TV yayınlarını izleyebilirsiniz. 

Bir alt kısımdaki tabloda bulunan değerler ANC TV kanal frekansı değerlerine aittir.

Bu değerleri uydu alıcınızın kanal arama alanı üzerinden girişini gerçekleştirerek yayını takip edebilirsiniz.

ANC TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: ANC TV
Alış Frekansı:11977 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Uydu üzerinden yayın gerçekleştiren yüzlerce TV kanalından birisi olan ANC TV’nin merkezi İstanbul Yenibosna’dadır. İstanbul merkezli yayın gerçekleştiren kanal gün içerisinde yer verdiği programlarda ağırlıklı olarak müzik ve eğlence yapımlarını kullanmaktadır. Aynı zamanda ürün tanıtım reklamları da kanalın gün içerisindeki yayınlarının önemli bir bölümünü oluşturuyor. ANC TV kanal frekans bilgileri ilk olarak da vurguladığımız gibi tabloda yer almaktadır.

Eğer ANC TV frekansı bilgilerinin girişini gerçekleştirmenize rağmen bir türlü kanalın yayınlarına ulaşamıyorsanız, eğer kanaldaki teknik bir nedenden dolayı bir arızanın olmaması halinde, sorun çok büyük bir ihtimalle çanak anteninizin açısı veya uydu cihazınızdaki bir sorunla ilgilidir. Bu gibi sorunlar karşısında cihazınızın teknik servisinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayfamız üzerinden ANC TV Türksat frekansı hakkında bir güncelleme olması gibi gelişmeleri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: