11 Mayıs 2017 Perşembe

Türksat 4A Anadolu Yurdum TV Frekans Bilgileri

Türksat uydusunda yayınlarını sürdüren bir diğer kanal olan Anadolu Yurdum TV frekans bilgilerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ: 20.07.2017 tarihinde RTÜK Anadolu Yurdum TV'nin Lisansını İptal Etmiştir. Konu ile ilgili yeni bir gelişme olması halinde yine bu sayfa üzerinden bilgilendirme yapacağız. 

Anadolu Yurdum TV kanal frekans bilgilerine verdiğimiz bu içeriğimizdeki parametreler sayesinde kanalın yayınlarını uydu alıcınız sayesinde kesintisiz olarak Türkiye’nin her neresinde olursanız olun seyredebilirsiniz. Anadolu Yurdum TV frekans bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Kanalın yayınlarına ulaşmak için tek yapmanız gereken uydu cihazınızın gerekli bölümlerine bu bilgilerin girişini gerçekleştirmek.

ANADOLU YURDUM TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Anadolu Yurdum TV
Alış Frekansı:11977 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Anadolu Yurdum TV gün içerisinde verdiği Yeşilçam klasikleri ile büyük bir beğeni toplamaktadır. Özellikle sadece uydu üzerinden yayın gerçekleştiren kanallar için büyük bir maden haline gelen Kemal Sunal ağırlıklı Türk Filmleri bu kanalların günümüzde çok büyük bir bölümünün yayın kuşaklarını neredeyse tek başına dolduruyor. Anadolu Yurdum TV’de aynı zamanda Türk filmleri dışında, doğrudan pazarlama tekniği adı verilen ürün tanıtımlarına da geniş yer veriliyor. Altını çizdiğimiz gibi Anadolu Yurdum TV kanal frekans değerlerine yukarıda bulunan tablo üzerinden erişebilirsiniz.

Anadolu Yurdum TV Türksat 4A uydu frekansı ile ilgili karşılaşacağınız sorunları ise bizimle sayfamızın alt kısmında okuyucularımıza özel olan yorum yapma alanında yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Yine bu sayfamız üzerinden Anadolu Yurdum TV frekans değerleri ile ilgili değişiklik ve güncelleme haberlerini de sizlerle paylaşmaya gayret göstereceğiz. 

0 yorum: