11 Mayıs 2017 Perşembe

Türksat 4A Anadolu TV Frekans Bilgileri

Yayın hayatına çok uzak olmayan bir geçmişte başlayan Anadolu TV’nin kanal frekans bilgilerine verdiğimiz bu içeriğimizde Anadolu TV uydu frekansı değerlerine ulaşabilir ve kanalı Türkiye’nin veya Dünya’nın her neresinde olursanız olun takip edebilirsiniz. 

Aşağıdaki tabloda Anadolu TV’nin frekans bilgileri yer almaktadır. Bu bilgiler aracılığıyla kanalın yayınlarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

ANADOLU TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Anadolu TV
Alış Frekansı:11977 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Uzun yıllarıdır gerçekleştirdiği yayınları ve köklü yönetimi ile bölgesel yayıncılığın en bilinen TV’lerinden birisi olan Anadolu TV, yayınlarını Türksat 4A uydusuna taşımasıyla birlikte zaten üst düzeyde bulunan izlenirliğini çok daha yüksek boyutlara çıkarmış oldu. Yayınlarında müzikten, belgesele kadar geniş bir yayın ağı bulunduran Anadolu TV, TV’de farklı alternatif arayışında bulunan ve özellikle yerel yayınları takip etmek isteyenler adına çok güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Anadolu TV frekansı en başta da altını çizdiğimiz gibi yukarıdaki tabloda yer almaktadır. Uydu alıcınızın kanal arama bölümünden tablodaki değerlerin girişini gerçekleştirerek kanalı takip edebilirsiniz.

Anadolu TV kanal frekans değerleri ile ilgili yaşadığınız sorunları ise yine sitemiz üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu konuda sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Ayrıca Anadolu TV frekansı ile ilgili Türksat 4A uydusunda yaşanacak herhangi bit frekans değişikliğini de yine bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: