8 Mayıs 2017 Pazartesi

Türksat Anadolu Dernek TV Frekans Bilgileri

Türküler başta olmak üzere yöresel yayınları ile Türksat uydusu üzerinden yayınlarını gerçekleştiren ve önemli bir izleyici kitlesine ulaşan Anadolu Dernek TV’nin uydu frekans değerleri bu içeriğimizde yer almaktadır. 

Aşağıdaki tabloda Anadolu Dernek TV frekans bilgileri bulunmaktadır.

Uydu alıcınızın frekans giriş alanı üzerinden bu bilgilerin girişlerini gerçekleştirerek Türkiye’nin her neresinde olursanız olun Anadolu Dernek TV yayınlarını takip edebilirsiniz.

ANADOLU DERNEK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Anadolu Dernek TV
Alış Frekansı:11096 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:5/6
Özellikle memleket özlemi çekenlere yönelik başlayan son yıllardaki TV kanalı furyası hız kesmenden devam ediyor. Bu kanallardaki hem yerel hem de ulusal ölçekli sanatçılar en sevilen eserlerini takipçilerine sunma fırsatı bulurken, yurt içinde veya yurt dışında yaşayan milyonlarca vatandaşımız da yine bu kanallar sayesinde özlemi içerisinde bulundukları türküleri canlı olarak dinleme fırsatını yakalıyor. Anadolu Dernek TV frekans bilgileri ile kanalın yayınlarını nerede olursanız olun kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.  Anadolu Dernek TV ile Türkiye’nin en bilinen halk müziği sanatçılarının yapmış oldukları programlara ulaşabilir, en sevilen eserlerini canlı olarak dinleyebilirsiniz. Yine bu yayınlar aracılığıyla canlı olarak istek talebinde de bulunabilirsiniz.

ANADOLU DERNEK TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Anadolu Dernek TV kanal frekans bilgileri ile ilgili herhangi bir yayına ulaşma sorunu yaşıyorsanız bu sorunları bize sayfamızın bir alt kısmında bulunan kullanıcılarımıza özel yorum yapma bölümünden veya iletişim sayfamızdaki form alanını doldurarak ulaştırabilirsiniz. Yine Anadolu Dernek TV frekans değerlerinde bir güncelleme olması halinde de bu gelişmeleri sizlere en kısa sürede ulaştırmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: