7 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A Al Jazeera TV İngilizce Frekansı

Ortadoğu ve Arap dünyası coğrafyasının en köklü ve bilinen yayın kuruluşu Al Jazeera, İngilizce olarak yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden de gerçekleştiriyor. Bu makalemiz üzerinden Al Jazeera İngilizce frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda Al Jazeera TV İngilizce kanal frekans bilgileri yer almaktadır. Uydu alıcınızın gerekli parametrelerini girme alanı üzerinden kanalın tablodaki frekans değerlerini girerek yayınları izleyebilirsiniz.

AL JAZEERA İNGİLİZCE UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Al Jazeera İngilizce
Alış Frekansı:12.458 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Günümüzde bir ülkenin TV kanalı olmak kadar, diğer ülkelere de yayın gerçekleştirmek Dünya siyasetinde yön belirleyici olmak adına büyük bir önem taşıyor. Bu önemli faktörün bilince olan Al Jazeera da yıllardır sürdürdüğü yayınlarını farklı diller de tüm dünyaya ulaştırmaya çalışıyor. Türksat 4A uydusu üzerinden de yayınlarını gerçekleştiren kanal İngilizce olarak coğrafyanın günlük ve siyaset gelişmelerinden haberdar olmak isteyenlere çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Al Jazeera İngilizce frekans değerleri ile kanalın yayınlarını siz de takip edebilirsiniz.

Al Jazeera İngilizce kanal frekans değerleri ile ilgili tüm sorularınız bize aşağıdaki yorum yapma alanı üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Yine bu sayfa üzerinden Al Jazeera İngilizce frekans değerleri ile ilgili tüm gelişmeleri bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 yorum: