7 Mayıs 2017 Pazar

Türksat Aksu TV Frekansı Bilgileri

Kahramanmaraş ilimizin en köklü televizyonlarından birisi olan Aksu TV yayına başladığı dönemden bu yana sadece Kahramanmaraş'ın değil, bölgenin de en çok izlenen TV kanallarından birisi olma özelliğini bünyesinde taşımaktadır. Bu içerimizde Aksu TV Türksat 4A kanal frekansı değerlerine ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda Aksu TV frekans bilgileri yer almaktadır. Uydu alıcınızın gerekli alanlarından aşağıdaki parametrelerin girişini gerçekleştirerek, Aksu TV yayınlarına ister Kahramanmaraş, isterseniz Türkiye'nin başka bir ili, isterseniz de yurt dışından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İşte Aksu TV frekans değerleri:,

AKSU TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Aksu TV
Alış Frekansı:12.641 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Aksu TV her ne kadar yerel bir televizyon olma özelliği gösterse de, elindeki imkanları ve yayın kalitesi ile ulusal bir televizyondan çok da fazla eksiği bulunmuyor desek yeridir. 50'nin üzerindeki çalışanı ve canlı stüdyo ekipmanları ile hem canlı yayın, hem de diğer programlarını büyük bir kaliteyle sunan Aksu TV, bu yayın kalitesi sebebiyle yayınlarını 6 yıldır kesintisiz olarak büyük bir izlenme oranı ile devam ettirmektedir. Yukarıdaki Aksu TV frekans değerleri ile sizde kanalın yayınlarını kolayca takip edebilirsiniz.

AKSU TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A'DA

Her seferinde belirttiğimiz gibi yerel televizyonlar bulunduğu şehrin ihtiyaçlarının karşılanması ve şehrin kültürel yapısının korunması adına büyük bir önem taşıyor. Sözünü ettiğimiz bu önemli konuya çok iyi bir örnek olan Aksu TV, Kahramanmaraş denildiğinde akla gelen ilk TV kuruluşlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aksu TV Türksat 4A ile birlikte yayınlarını bölgenin dışına taşırarak hem yurt içi, hem de yurt dışında büyük bir izlenme oranına kavuşmuştur. Aksu TV frekansı ile ilgili yaşadığınız problemler varsa, bu sorunları bizlere aşağıda bulunan yorum yapma alanından ulaştırabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden Aksu TV kanal frekansı ile ilgili herhangi bir güncellemenin yapılması halinde bu güncellemeleri anında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 yorum: