7 Mayıs 2017 Pazar

Türksat Aksaray Kanal 68 TV Frekans Bilgileri

İç Anadolu bölgesinin en önemli illerinden birisi olan Aksaray ili genelinde yayın yapan Aksaray Kanal 68 TV frekansı bilgilerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Aksaray ili özellikle son dönemde yaptığı sanayi hamleleri ile büyük dikkat çekiyor. Aşağıdaki tabloda Aksaray Kanal 68 frekansı değerleri bulunmaktadır. Aşağıdaki bilgiler aracılığıyla uydu alıcınızdan gerekli parametre girişlerini yaparak Kanal 68 yayınlarını Türkiye'den veya Avrupa'dan takip edebilirsiniz. İşte Aksaray Kanal 68 uydu frekansı bilgileri:

AKSARAY KANAL 68 TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Aksaray Kanal 68 TV
Alış Frekansı:11.650 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:13.600
FEC Rate:2/3
Aksaray ili doksanlı yılların başına geldiğimizde Niğde'ye bağlı bir ilçe konumundaydı, daha sonraki süreçte şehrin bir hayli ekonomi atılım göstermesi ve nüfusunun git gide artışta olduğunu ortaya koyan veriler nedeniyle, şehir bir süre sonra yine il yapılma kararı ile büyük bir müjde sahibi olmuştu. Şehrin ekonomik büyüklüğü daha sonraki süreçte kendisini yayın basın alanında da göstererek, yerel televizyonların ardı ardına kuruluşunu beraberinde getirmişti. Bu süreçten sonra ortaya çıkan kanallardan birisi olan Aksaray Kanal 68 TV, yayına başladığı dönemde şehrin ve bölgenin en çok izlenen TV kanallarından birisi olmayı başarmıştır.

Aksaray Kanal 68 TV sadece tematik yayınlarla değil, genel anlamda birçok konu yelpazesini barındıran yayın anlayışına sahiptir. Yani hem kültür-sanat, hem müzik, hem ekonomik, hem haber, hem de belgesel tarzındaki yayınlara kanal 68 üzerinden ulaşabilirsiniz. Aksaray Kanal 68 TV yaptığı yayınlarla sadece bölge haberlerini sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Aksaraylı olup da şehir dışında yaşayan diğer Aksaraylılar'ın memleket hasretlerinin dinmesi adına önemli bir görev üstleniyor. Kanal 68 uydu frekansı değerleriyle, kanalı istediğiniz yerden Türksat 4A uydusu aracılığıyla takip edebilirsiniz

AKSARAY'IN TELEVİZYONU KANAL 68 TÜRKSAT'TA

Aksaray Kanal 68 TV kanal frekansı bilgileri konusunda bir sorun yaşıyorsanız, bu sorununuzu bize aşağıda bulunan yorum yapma alanından veya iletişim formumuz üzerinden iletebilirsiniz. Yine bu sayfamız üzerinden Aksaray 68 TV frekansı değerleri ile ilgili tüm güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 yorum: