7 Mayıs 2017 Pazar

Türksat Aksaray ART TV Frekans Bilgileri

Uydu frekansı bilgilerine yer verdiğimiz platformunun üzerinden sıradaki bilgilerini paylaşacağımız televizyon kanalının ismi Aksaray ART televizyondur. Aksaray ART TV televizyonu yayına başladığı dönemde aynı zamanda Aksaray ilimizin ilk özel televizyon kuruluşu olma özelliğini taşıyordu. Yayınlarını uzun yıllardır sürdüren Aksaray ART TV Türksat 4A uydusu üzerinden de yayınla başlayarak bölgesel anlamda oldukça kısıtlı bir coğrafyaya sunabildiği yayınlarını Türksat uydusu sayesinde artık Türkiye ve Avrupa'ya da ulaştırmaktadır.
Aşağıdaki tabloda Aksaray ART TV frekans bilgileri bulunmaktadır. Uydu alıcınızın kanal arama bölümü üzerinden aşağıdaki Aksaray ART TV frekansı bilgilerini kullanarak kanalın yayınlarını kolayca izleyebilirsiniz.

AKSARAY ART TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Aksaray ART TV
Alış Frekansı:12.303 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Günümüzde yerel televizyonlar yayın yaptıkları merkezinin kültür ve diğer önemli değerlerini yaşatmak ve farklı bölgelere tanıtmak amacıyla yayınlarını gerçekleştirmekte ve bu açıdan bakıldığında çok önemli bir çalışmayı da yürüttüklerini söyleye bilmekteyiz. Aksaray çok uzak olmayan bir geçmişte il yapılmış olsa da kısa sürede yaptığı sanayi hamleleri ile İç Anadolu Bölgesi'nin en dikkat çeken şehirlerinden birisi olmayı başarmıştır. Aksaray ART TV frekansı ile Aksaray'ın en çok izlenen TV kuruluşunun yayınlarını izleyebilirsiniz.

AKSARAY ART TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A'DA

Yerel televizyonlar sadece farklı coğrafyalara yayın yapma imkânına değil aynı zamanda Aksaraylı olup da farklı illerde veya ülkelerde yaşayan ancak memleket hasreti taşıyan insanların bu hasretlerini bir nebze de olsa azaltmak adına önemli bir yer edilmektedir. Aksaray ART TV frekansı ile ilgili sorularınızı yorum yapma alanından veya iletişim formumuz üzerinden iletebilirsiniz. Aksaray ART TV kanal frekansı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde öncelikli olarak uydu alıcınızın sinyal gücünü kontrol etmelisiniz. Eğer sinyal gücünde herhangi bir problem bulunmuyorsa bir sonraki adımda uydu alıcınızın kullanma kılavuzuna bakabilir, en son çareyse uydu alıcınızın yetkili servisinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Aksaray ART TV frekansı ile ilgili güncellemeleri size yine size bu sayfa üzerinden ulaştırmaya devam edeceğiz.

1 yorum: