7 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A Akit TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A uydusu üzerinden yapan kanalların TV frekans bilgilerine yer verdiğimiz sitemizde sıradaki televizyon kanalı olarak Akit TV karşımıza çıkıyor.

AKİT TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı:Akit TV
Alış Frekansı:11.916 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Bu içeriğimiz ile Akit TV frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz ve kanalın yayınlarını Türksat uydusu üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Aşağıdaki tablo üzerinde Akit TV uydu frekansı bilgileri yer almaktadır. Bu bilgileri kullanarak uydu alıcınızın kanal arama fonksiyonu üzerinden kanalın TV frekansı bilgilerini girişini gerçekleştirin ve kanalın yayınlarını yüksek kaliteli görüntü özelliği ile beraber izleyin.

Yakın zamanda Türksat uydusu üzerinden yayınlarına başlayan Akit TV daha çok dini ve siyasi yayınları ile ön plana çıkmaktadır. Aynı isimli bir de gazeteye sahip olan kuruluş yayınlarında tartışma programları ve belgesel gibi yayınlara yer vermektedir. Ülkemizde son yıllarda artış gösteren haber kanallarından birisi olan Akit TV yukarıdaki uydu parametreleri ile Türksat uydusundan yayınlarını gerçekleştirmektedir.

AKİT TV YAYINLARI TÜRKSAT UYDUSUNDA

Akit TV Türksat 4A frekans bilgileri ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde bu sorunu bize aşağıda bulunan yorum yapma alanı ile ya da iletişim formumuz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz. Karşılaştığınız sorunlarla alakalı çözüm önerilerimizi bu yolla size ulaştırmaya çalışacağız. Akit TV frekans güncellemeleri ile ilgili herhangi bir gelişme olması halinde ise bu gelişmeleri yine bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Akit TV kanal frekansı bilgileri konusunda eğer uydu alıcınız da sinyal kalitesi ile ilgili bir sorun varsa öncelikli olarak çanak anteninizin doğru bir açıda bulunduğundan emin olmalısınız. Çünkü sinyal kalitesi ile ilgili gelen şikayetlerin çok büyük bir bölümünde ne yazık ki açısal sorunlar öne çıkmaktadır. Uydu alıcınızla alakalı bir sorun yaşıyorsanız cihazınızın kullanma kılavuzuna başvurabilir veya en son çare olarak sağ cihazınızın yetkili servisinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

0 yorum: