3 Mayıs 2017 Çarşamba

Türksat 4A Akıllı TV Frekans Bilgileri

Sıradaki içeriğimizde eğlence platformları arasında oldukça popüler olan Akıllı TV’nin uydu frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz. Türksat 4A uydusu üzerinden yayınlarını gerçekleştiren Akıllı TV, internet üzerinde yüksek izlenme payına sahip olan ilginç ve komik videolara yayınlarında yer vererek çok ciddi bir izlenme oranına sahip oldu. Bu süreçte marka olarak da öne çıkan Akıllı TV, bir dönemin en fazla seyredilen alternatif TV kanallarından birisi olmayı başardı. Akıllı TV uydu frekans bilgilerine aşağıda bulunan tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

AKILLI TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Akıllı TV
Alış Frekansı:12303 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Akıllı TV yayına başladığı ilk dönemde sosyal medyanın kendisine özgü havasını yakalayarak, bu platformlardaki çok izlenen ve beğenilen videoları yayınlarına taşımış ve ekstra hiçbir reklam ya da tanıtım çalışması içerisine girme gereği bile duymadan, beklenmedik oranlarda izlenme payları elde etmişti.  Sonrasında bu başarıyı fark eden onlarca benzer TV kanalı ardı ardına türese de hiçbiri Akıllı TV’nin popülerliğine ulaşamadı. AkıllI TV uydu frekansı bilgilerine en başta da belirttimiz gibi yukarıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Akıllı TV frekans bilgileri konusunda karşılaştığınız problemleri bize iletişim formumuz aracılığıyla iletebilirsiniz. Yine bu sayfa üzerinden Akıllı TV’nin Türksat 4A uydusunda olası frekans bilgilerinin değişmesi ya da herhangi bir güncelleme gelmesi gibi haberlerini de takip edebilirsiniz. 

0 yorum: