3 Mayıs 2017 Çarşamba

Türksat AGİ TV Frekans Bilgileri

Türksat uydusu üzerinden yayınlarını gerçekleştiren AGİ TV frekans bilgilerine bu makalemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda AGİ TV kanal frekansı bilgilerini kullanarak uydu alıcınızın kanal arama bölümünde, kanalın yayınlarına ulaşabilirsiniz. 

Türksat 4A uydusundan yayın yapan diğer kanalların listesine de yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İşte AGİ TV uydu frekansı bilgileri:

AGİ TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: AGİ TV
Alış Frekansı:12303 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Hizmet vermeye başladığı dönemden itibaren Türkiye’deki yerel ölçekli yayın gerçekleştiren TV kuruluşları için çok önemli bir şans haline gelen Türksat uydusu, düşük bütçelere sahip olmalarına rağmen yayınlarını tüm dünyaya ulaştırma şansı yakalayan kanallar tarafından büyük rağbet görüyor. Bu kanallardan birisi olan AGİ TV de, uydu üzerinden yayınlarını uzun süredir izlemek isteyenler için sunmaya devam ediyor. AGİ TV kanal frekans değerlerine yukarıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

AGİ TV frekans değerleri ile ilgili bir problem yaşamanız halinde bu problemi bizimle aşağıda bulunan yorum yapma alanından paylaşabilirsiniz. AGİ TV frekans değerlerinde herhangi bir güncelleme olması halinde ise size bu bilgileri yine bu sayfa üzerinden ulaştırmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: