2 Mayıs 2017 Salı

Türksat 4A Adana TV Frekans Bilgileri

Akdeniz bölgesinin gerek nüfusu, gerek ekonomisi, gerekse de kültürüyle en bilinen illerinden birisi olan Adana’nın yerel televizyonu Adana TV’yi Türksat 4A uydusu üzerinden izlemenizi sağlayacak TV frekansı bilgilerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Adana TV frekans bilgileri ile kanalın yayınlarını uydu alıcınız aracılığıyla Türkiye’nin neresinde olursanız olun rahatlıkla takip edebilirsiniz. Adana TV uydu frekansı bilgilerini uydu alıcınızın gerekli alanına girişini yapmanız gerekmektedir.

ADANA TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Adana TV
Alış Frekansı:12.265 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Ülkemizdeki yerel TV yayıncılığının Türksat 4A uydusunun geniş frekans aralığı sağlamasıyla beraber daha rahat bir harekat alanı bulması, bu yayınların daha geniş kitlelere ulaşmasını, haliyle de reklam gelirlerinin artmasını beraberinde getirdi. Bu örneklerden birisi olan Adana TV, yıllardır karasal yayınla sürdürdüğü yayınlarını günümüzde Türksat 4A uydusu ile milyonlarca kişiye ulaştırmaktadır. Adana TV kanal frekansı bilgilerini belirttiğimiz gibi yukarıdaki tabloda sizlerle paylaştık. Kanalın frekans değerleri ile alakalı bir sorun yaşamanız halinde bu sorunu bizimle aşağıdaki yorum yapma alanı üzerinden paylaşabilirsiniz.

TV frekans problemleri ile ilgili en yaygın şikayetlerin başında gelen sinyal seviyesi konusu, çanak anteninizin açısı ile ilgili bir durumdur. Bu nedenle öncelikli olarak sinyal seviyesi konusunda bir sorun yaşıyorsanız, anteninizle ilgili bir sorunun bulunmadığından emin olmalısınız. Adana TV gibi diğer Adana merkezli yayın yapan TV kanallarının frekans bilgilerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Adana TV frekans bilgileri konusunda bir değişiklik olması halinde ise bu değişikşikleri yine bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşacağız. 

1 yorum: