29 Nisan 2017 Cumartesi

Türksat 4A Vuslat TV Frekans Bilgileri

Doğu Anadolu'nun en büyük illerinden birisi olan Malatya'nın yerel televizyonu Vuslat TV'nin Türksat 4A uydusu üzerindeki kanal frekansı değerlerini bu içeriğimizde sizlerle paylaşacağız. İşte Vuslat TV frekansı bilgileri:

ÖNEMLİ: Vuslat TV'nin Türksat 4A uydusundaki yayınları 11 Eylül 2017 tarihinde kesildi. Kanaldan bu konu ile ilgili henüz bir açıklama ise gelmedi. Bir gelişme olması halinde size bu sayfa üzerinden anında bilgilendirme yapacağız. 

VUSLAT TV FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Vuslat TV
Alış Frekansı:12.515 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:11.666
FEC Rate:2/3
Malatya genelinde yayın yapan Vuslat TV, yayınlarını karasal yayın dışında Türksat uydusu aracılığıyla tüm dünyaya ulaştırmaktadır. Vuslat TV uydu frekans değerleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Uydu frekans parametrelerini, uydu alıcınızın kalan arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Vuslat TV yayınlarını Türksat uydusu üzerinden izleyebilirsiniz. 
Malatya ilimiz gerek barındırdığı ekonomik potansiyeli gerekse de yüksek nüfusu ile bölgenin en çok rağbet gören illerinin başında geliyor. Bu durumu Malatya ili genelindeki bölgesel yayın yapan TV istasyonlarının sayısındaki çokluktan da anlayabiliyoruz. İlk kurulduğu dönemde sadece Malatya ve çevresine yayın gerçekleştiren Vuslat TV, yayınlarını Türksat 4A uydusuna taşımasıyla birlikte milyonlarca kişinin izleyebileceği bir platforma merhaba demiş oldu. Özellikle büyükşehirlerde ve Avrupa'da yaşayan Malatya kökenli vatandaşlarımızın da beğeni ile takip ettiği Vuslat TV'yi yukarıdaki TV frekans değerlerini kullanarak Türksat üzerinden izleyebilirsiniz.

MALATYA'NIN SESİ ANADOLU VUSLAT TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

Vuslat TV Türksat 4A frekansı ile ilgili görüş ve önerilerinizi ise bize aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla iletebilirsiniz. Malatya merkezi yayın yapan kanalların listesine ise yine sitemiz üzerinden arama fonksiyonunu kullanarak ulaşabilirsiniz. Malatya Vuslat TV uydu frekans değerleri ile ilgili bir değişiklik olması halinde ise en kısa sürede yeni bilgilere yine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

0 yorum: