21 Nisan 2017 Cuma

Türksat 4A Ülke TV Frekansı Bilgileri

Türksat 4A üzerinden yayın yapan TV kanallarının uydu frekansı değerlerine yer verdiğimiz sitemizde sırada Ülke TV var. İçeriğimiz üzerinden Ülke TV frekansı bilgilerine ulaşabilir, Ülke TV yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden ülkemizin neresinde olursanız olun rahatlıkla takip edebilirsiniz.  Ülke TV yayın hayatına ilk başladığı dönemde Haber 7 ismini kullanıyordu. Sonrasında ise Ülke TV ismini alan kanal halen Kanal 7 televizyonu kardeş kanal olma özelliğini devam ettirmektedir. Aşağıdaki tablo üzerinden Ülke TV kanal frekansı bilgilerine kolayca ulaşabilir ve kanalın yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden takip edebilirsiniz.

ÜLKE TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Ülke TV
Alış Frekansı:12238 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:7.200
FEC Rate:5/6
Günümüzde haber kanalları özellikle son dönemdeki gerek yurt içi gerekse de yurt dışı gündeminin bir hayli hareketli olması nedeniyle büyük ilgi görüyor. Bu ihtiyaç çerçevesinde yayın hayatına başlayan Ülke TV,  kısa sürede ciddi sayıda bir izleyici kitlesine ulaşarak Türkiye’nin en fazla takip edilen TV Haber kanallarından birisi olmayı başardı. Ülke TV yayınlarında gün içindeki son dakika gelişmeleri, saat başı ve ana haber bülteni gibi haber odaklı yayınların yanı sıra tartışma programları ve kültür sanat konulu belgeselleri de izleyebilmek mümkün. Ülke TV uydu frekansı bilgileri ile ilgili soru, istek, görüş ve önerilerinizi bize yorum yap alanından ulaştırabilirsiniz.

ÜLKE TV FREKANSI GÜNCEL OLARAK TV FREKANSLARINDA

Ülke TV frekansı konusunda karşılaştığınız sorun kanalın sinyal gücü ile ilgiliyse, ilk olarak çanak anteninizin sorunsuz ve doğru bir açıda olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca yaşadığınız sorunun çözümüne yönelik uydu alıcınızın kullanım kılavuzuna göz atabilir veya son çare olarak uydu alıcınızın teknik servisinde yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ülke TV Türksat 4A TV frekansı ile ilgili tüm güncelleme ve değişimleri de yine bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.


0 yorum: