19 Nisan 2017 Çarşamba

Türksat 4A TVNET Frekansı Bilgileri

Haber kanalları özellikle son yıllarda gündemin bir hayli yüksek olduğu ülkemizde bir hayli rağbet görüyor. Haber kanalları tv frekansları listemizde sıradaki konu başlığımız ise TVNET uydu frekansı olacak.
Karasal yayın hakkını da sahip olan TVNET Türksat 4A başta olmak üzere diğer dijital platformların da bir çoğunda yayınlarını sürdürmektedir. TVNET TV frekans bilgilerini aşağıdaki tabloda sizlerle paylaşmaktayız. TVNET yayınlarını Türksat uydusu üzerinden takip etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şey aşağıdaki tabloda bulunan TV frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama kısmına girmek ve aratmaktır. İşte TVNET uydu frekansı:

TVNET UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TVNET
Alış Frekansı:12220 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:4.800
FEC Rate:5/6
TVNET kanalı 2007 yılından bu yana yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Yeni Şafak gazetesinin de sahibi olan Albayrak Grubu bünyesinde yayınlarını gerçekleştiren TVNET, ülkemizde önemli oranda izlenme payına sahip haber kanalları arasında yer almaktadır. Sadece haber konulu yayınları ile değil, spor, siyaset başta olmak üzere belgesel yayınlarına da yer veren TVNET, ayrıca canlı olarak yayınladığı tartışma programlarıyla da beğeni toplamaktadır. TVNET uydu frekansı değerleri ilk başta da belirttiğimiz gibi yukarıdaki tablo üzerinden bularak uydu alıcınıza girişini gerçekleştirebilir ve TVNET yayınlarını Türkiye’nin her neresinde olursanız olun Türksat 4A kalitesiyle takip edebilirsiniz.

TVNET YAYINLARI TÜRKSAT 4A’DA

Özellikle uydu frekans değerleri ile ilgili sorun yaşayanların en fazla şikayetçi oldukları konuların başında ilgili kanalın sinyal kalitesindeki düşüklük gelmektedir. Bu nedenle TVNET frekansı ile ilgili sinyal odaklı bir sorun yaşıyorsanız ilk olarak çanak anteninizin doğru açıda bulunduğundan emin olmalısınız. Ancak bu konuda yeterli bir bilgi birikimine sahip değilseniz anteninizin açısal değerleriyle oynamanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu gibi durumlarda teknik bir destek talebinde bulunmanız daha doğru olacaktır. TVNET TV frekansı ile ilgili diğer soru ve düşüncelerinizi ise aşağıda bulunan yorum yapma alanından bizlere ulaştırabilirsiniz. TVNET Türksat 4A frekansı  özelinde yapılacak bir değişiklik veya güncellemeyi size en kısa sürede ulaştıracağız. 

2 yorum: