21 Nisan 2017 Cuma

Türksat TGRT Haber Uydu Frekans Bilgileri

Türksat uydusu üzerinden yayın yapan kanal tanıtımları listemizde sırada TGRT Haber uydu frekansı var. Türkiye’nin en köklü TV kurumlarından birisi olan TGRT medya bünyesinde yayınlarını gerçekleştiren TGRT Haber’in TV frekansı bilgilerine aşağıkdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz. Uydu alıcınızın kanal arama bölümünde TGRT Haber frekans bilgilerinin girişi gerçekleştirerek kanalın yayınlarını Türkiye’nin neresinde olursanız olun kolaylıkla takip edebilirsiniz. İşte TGRT Haber uydu frekansı bilgileri.

TGRT HABER UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: TGRT Haber
Alış Frekansı:12228 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:8.400
FEC Rate:5/6
TGRT Haber’in tarihine dönüp bakacak olursan Türkiye’nin ilk özel TV kuruluşlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. Uzun yıllar TGRT medyanın amiral gemisi konumunda bulunan TGRT, daha sonrasında satılmış ve adını Fox TV olarak değiştirmiştir. Ancak bu satışta İhlas Holding TGRT Haber’i satmayarak kanalın yayın hayatına devam etmesini sağlamıştır. TGRT Haber’in günümüzde bu kadar güçlü ve imkan olanakları geniş bir haber kanalı olmasındaki en önemli etken ise şüphesiz İhlas Haber Ajansı olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’nin en geniş kapsamlı haber ajanlarının başında gelen İhlas Haber Ajansı sayesinde TGRT Haber hızlı ve doğru haber arayışı içerisinde bulunan izleyicilere büyük bir kolaylık sağlıyor. Haberimizin başlarında da vurguladığımız gibi TGRT Haber frekansı bilgileri bir üst kısımda paylaştığımız tabloda bulunmaktadır.

TGRT HABER FREKANS BİLGİLERİNE KOLAYCA ULAŞIN

TGRT Haber yayınlarında son dakika haberleri, saat başı bültenlerinin yanı sıra belgesel ve tartışma programlarıyla da izleyicilerin beğenisini toplamaktadır. TGRT Haber Türksat 4A uydusu ile sadece ülke sınırları içerisinde değil, yurt dışında bulunan soydaşlarımızın haber ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

TGRT Haber TV frekansı değerleri ile alakalı bir problem yaşamanız halinde, aşağıdaki yorum kutucuğu alanında bize ulaşabilir ve karşılaştığınız sorunu bu alan üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Tv frekansları ile ilgili aldığımız şikayetlerin başında sinyal sorunun en başta  geldiğini belirtmekte fayda var. Bu nedenle TGRT frekansı konusunda karşılaşacağınız problemde öncelikli olarak çanak anteninizle ilgili bir sıkıntının var olup olmadığından emin olmalısınız. TGRT Haber uydu frekans bilgilerinde yapılacak bir değiklik veya güncellemeyi ise sizlere anı anına ulaştırmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: