29 Nisan 2017 Cumartesi

Türksat 4A Kanal 60 TV Frekans Bilgileri

Tokat ili genelinde ilk olarak 90'lı yıllarında başında yayın hayatına başlayan Kanal 60 TV, geçtiğimiz yıllarda ise Türksat 4A uydusu üzerinden de yayın hayatına başlayarak, Tokat ili genelindeki yayınlarını tüm Dünya'ya ulaştırmaya başladı. Bu içeriğimizde Kanal 60 TV uydu frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki tablo üzerinden Kanal 60 TV frekans bilgileri yer almaktadır. Tablodaki frekans bilgilerini kullanarak Kanal 60 TV yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden üst düzey yayın kalitesi ile seyredebilirsiniz. İşte Kanal 60 TV frekansı bilgileri: 

KANAL 60 TV FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Kanal 60 TV
Alış Frekansı:12265 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Tokat ili sınırları içerisinde gerçekleştirdiği yayınlarla, şehrin TV yayıncılığı anlamında en fazla seyredilen kanallarından birisi haline gelen Kanal 60 TV, ilerleyen yıllarda Türksat uydusu üzerinden yayınlara başlamasıyla Tokat sınırlarını geçerek, yayınlarını başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya'ya ulaştırmaya başladı. Özellikle Tokat'tan göç etmiş ve gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında sayıları oldukça çok olan Tokatlılar için bu gelişme oldukça takdir edilen bir hamle oldu. Tokat merkezli yayın yapan diğer TV kanallarına da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kanal 60 TV Türksat 4A frekans bilgileri ile ilgili yaşadığınız problemleri ise bize iletebilir, bu konudaki olası sorunların cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Kanal 60 TV frekansı ile ilgili herhangi bir güncelleme ya da önemli bir gelişme olması halinde, bu gelişmeleri sizlerle Kanal 60 TV'nin uydu frekans sayfası üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 yorum: