18 Nisan 2017 Salı

Türksat 4A Halk TV Uydu Frekansı Bilgileri

Sıradaki içeriğimizde Halk TV uydu frekans değerlerine ulaşabilir, Halk TV’yi Türkiye’nin veya Avrupa’nın her neresinde olursanız olun Türksat uydusu üzerinden takip edebilirsiniz. Ülkemizdeki muhalif kanadın ciddi bir biçimde takip ettiği Halk TV, Uğur Dündar gibi çok önemli bir isme ev sahipliği yapmaktadır.
Aşağıdaki tabloda Halk TV uydu frekansı değerleri bulunmaktadır. Tablodaki verileri uydu alıcınızın kalan arama alanında girişini gerçekleştirerek Halk TV yayınlarına ulaşabilirsiniz.

HALK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Flash TV
Alış Frekansı:12.423 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:3/4
Halk TV yayınları 2005 yılında başlamış ancak asıl popülerliğini ise 2013 yılında sağlamıştır. Bu süreçte önemli isimleri bünyesine katan Halk TV, en başta da belirttiğimiz gibi Uğur Dündar ve diğer birçok gazetecinin programlarına ev sahipliği yapmaktadır günümüzde. Cumhuriyet Halk Partisi ile yakınlığını gizlemeyen kalan, özellikle çok fazla bir izlenme oranına sahip olmalarına rağmen reklam verenlerden reklam alamamalarından şikayet etmektedirler. Halk TV frekansı ile kanalın yayınlarına ulaşabileceğinizi gibi aynı zamanda yayınlarını Halk Radyo ismiyle gerçekleştiren radyo istasyonunu da takip edebilirsiniz.
Halk TV’nin genel yayın yönetmenliğini ise Star TV ve FlashTV gibi kanallarda uzun süre ana haber bültenini sunmuş olan Hakan Aygün gerçekleştirmektedir.

HALK TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Halk TV yayınlarını sadece Türksat 4A uydusu ve diğer dijital platformlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Yani bu durum Halk TV’yi karasal yayınlardan takip edemeyeceğiniz anlamına gelmektedir. Halk TV’yi uydu alıcınız aracılığıyla takip etmeniz için tek yapmanız gereken ise yukarıdaki tabloda belirttiğimiz tv frekans bilgilerini kullanmanızdır. Halk TV uydu frekansı ile ilgili sorularınızı en alt kısımda bulunan yorum yapma alanında yazarak bize iletebilir, Halk TV frekansı konusunda merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Halk TV frekansı ile ilgili herhangi bir güncelleme ya da değişiklik olması halinde bu gibi gelişmeleri en kısa sürede size ulaştırmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: