14 Nisan 2017 Cuma

Türksat 4A Habertürk TV Frekans Bilgileri

Türkiye’nin en eski haber kanalalrı arasında yer alan Habertürk TV’nin Türksat 4A üzerinde uydu frekans değerlerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilir, Habertürk yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden ülkemizin istediğiniz yerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. 2001 yılında yayın hayatına başlayan Habertürk Türkiye’nin en çok bilinen ve takip edilen haber kanalları arasında yer almaktadır. Günümüzde Ciner Holding bünyesinde yayınlarını sürdüren kanal, sadece haber programlarıyla değil, ekonomi, spor, sanat gibi farklı yelpazede birçok konuda yapımları yayınlarında yer vermektedir.
Aşağıdaki tabloda Habertürk’ün Türksat 4A üzerinde izlemenizi sağlayacak tv frekans değerleri bulunmaktadır. İşte Habertürk uydu frekans değerleri.

HABERTÜRK UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı:
Habertürk
Alış Frekansı:
11.053   MHz
Polarizasyon:
Yatay (H)
Symbol Rate:
8000 Ksym/s
FEC Rate:
3/4

Habertürk TV en başta da belirttiğimiz üzere Türkiye’nin ilk haber kanallarından birisidir. Kanalın yayınları arasında haber bültenlerinin yanı sıra tartışma programları ve Tarihin Arka Odası, Teke Tek gibi artık birer klasik haline gelen yapımlar da bulunmaktadır.  Habertürk’ün bünyesinde bulunduğu Ciner Holding’in bir diğer önemli TV kanalı ise Show TV’dir. Siz de Habertürk yayınlarını Türksat uydusu ile takip etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken yukarıda görmüş olduğunuz değerleri uydu alıcınızın gerekli alanlarında girişini sağlamaktadır. Eksiksiz ve doğru bir şekilde bu işlemi yapmanızın ardından Habertürk yayınlarını sorunsuzca takip edebilirsiniz. Habertürk TV frekans bilgilerini eksiksiz bir biçimde girdiğinizi düşünüyor, ancak Habertürk yayınına bir türlü ulaşamıyorsanız çanak anteninizin açısının doğru olduğundan emin olmalısınız. Habertürk uydu frekans sorunları ile ilgili başvurabileceğiniz bir diğer kaynak ise uydu alıcınızın kullanım kılavuzudur. Tüm yaptığınız çalışmalara rağmen yine sonuç alamıyorsanız alıcınızın yetkili servisinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

HABERTÜRK TV FREKANSI İLE İLGİLİ SORULARINIZI BİZE İLETEBİLİRSİNİZ

İçeriğimiz üzerinden Habertürk TV frekansı değerleri ile ilgili tüm güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. TV frekansları ile ilgili sorularınızı ise bize aşağıda bulunan yorum alanında yazarak ulaştırabilirsiniz. Habertürk Türksat 4A uydu frekansı konusundaki tüm sorularınızı bize bu alandan iletebilirsiniz. 

0 yorum: