29 Nisan 2017 Cumartesi

Türksat 4A Ada TV Frekans Bilgileri

Yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti merkezli yayın yapan Ada TV frekans bilgilerine bu içerik üzerinden ulaşabilirsiniz KKTC için oldukça önemli olan Ada TV Türksat 4A uydu frekans bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

ÖNEMLİ: KKTC TV Kanallarının Uydu Frekansı 10 Temmuz 2017'den İtibaren Değişmiştir. KKTC Merkezli TV kanallarının Güncel Frekans Bilgileri Aşağıdaki Gibidir: 

ADA TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Ada TV
Alış Frekansı:12.610 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:20.830
FEC Rate:3/4
2008 yılında yayın hayatına başlayan Ada TV, Kıbrıs'ta Girne Amerikan Üniversitesi ile iş birliği içerisindedir. Ada TV kanal frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Ada TV'yi Türksat 4A uydusu üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Özellikle uluslararası yasal sorunları nedeniyle önemli sorunları bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, televizyonculuk anlamında ise son yıllarda büyük bir atılım örneği sergileyerek mevcut sorunlarına rağmen ciddi başarılar elde etmeyi başardı Kıbrıs merkezli yayın yapan Ada TV, hem KKTC'li vatandaşların ülkelerine özgü yayınlara ulaşabilmesi, hem de Kıbrıs toplumunun ana vatanla iletişiminin kesilmemesi için önemli bir görev üstleniyor.

Ada TV frekans değerleri ile ilgili bir problem yaşamanız halinde, yaşadığınız sorunu bize yorum kutucuğundan yazarak iletebilirsiniz. Ada TV kanal frekans değerlerinin Türksat 4A uydusunda bir değişikliğe gitmesi halinde ise bu değişiklikleri size en kısa sürede bu sayfa üzerinden ulaştırmaya gayret göstereceğiz. 

0 yorum: