29 Nisan 2017 Cumartesi

Türksat 4A Abant TV Frekans Bilgileri

Bolu merkezli olarak yayınlarını gerçekleştiren Abant TV, Karadeniz Bölgesi'nin en batısında yer alan ilimiz Bolu'dan yayınlarını Türksat 4A uydusu ile tüm ülkemize ve Avrupa'ya iletmektedir. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan Abant TV, Bolu ilinin en popüler televizyon kanalları arasında yer almaktadır. Bolu merkezli Abant TV frekans bilgilerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Abant TV Türksat 4A uydu frekansı bilgileri Aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Uydu cihazınız ile yapacağınız kanal arama fonksiyonu üzerindeki işlem sayesinde Abant TV yayınlarını Türksat uydusu ile takip edebilirsiniz.

ABANT TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Abant TV
Alış Frekansı:11.824 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:8.000
FEC Rate:3/4

Yerel merkezli yayın gerçekleştiren televizyon kanalları özellikle illerimizin kendilerine özgü olan kültür ve diğer geleneklerini uzun süre yaşamasını sağlamak ve diğer kitlelerle etkileşimini gerçekleştirmek adına büyük önem taşımaktadır. Bu konuda en güzel örneklerinden birisini sergileyen Abant TV de bahsini ettiğimiz televizyon kanalları arasındadır. Abant TV frekans bilgileri yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Abant TV Türksat 4A uydusu kanal frekans değerleri ile ilgili tüm sorularınızı bize aşağıda bulunan yorum yapma alanı üzerinden iletebilirsiniz. Abant TV frekans bilgileri ile ilgili bir güncelleme yapılması halinde de bu bilgileri sizlere yine bu sayfa üzerinden en kısa zamanda ulaştırmaya gayret göstereceğiz.

0 yorum: