29 Nisan 2017 Cumartesi

Türksat 4A A9 TV Frekans Bilgileri

A9 TV Türkiye'nin dini içerikli yayın yapan kanalları arasındadır. Türksat 4A uydusu üzerinden yayınlarını gerçekleştiren A9 TV frekans bilgilerine aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilir ve kanalı Türksat uydusundan kolaylıkla takip edebilirsiniz.

A9 TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı:A9 TV
Alış Frekansı:12.524 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:22.500
FEC Rate:2/3

A9 TV karasal yayın yapmadığı gibi diğer dijital platform arasında da yer almamaktadır. A9 TV'nin yayın yaptığı tek platform Türksat 4A uydusudur. Yayına başladığı 2011 yılından bu yana gerçekleştirdiği yayınlarla Dini sohbet ve diğer dini bilgileri yer veren kanal, zaman zaman gündem yaratan programlara imza atmaktadır. Kanalın en bilinen ismi Adnan Oktar’dır.

A9 TV uydu frekansı bilgilerine aşağıda bulunan tablo üzerinden ulaşabilirsiniz. A9 TV'yi Türksat uydusu üzerinden izleyebilmek için tablodaki frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama fonksiyonu üzerinden girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İşte A9 TV Türksat 4A kanal frekans bilgileri.

Siz de dini konularda bilgi sahibi olmak istiyor ve yine dini bilgilen yer aldığı belgeselleri takip izlemek istiyorsanız A9 TV'yi takip edebilirsiniz.
A9 TV frekansı ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi bize aşağıda bulunan yorum yapma alanında ya da iletişim sayfamızdaki form kutusundan yazarak bize ulaştırabilirsiniz. A9 TV frekans merkezli sorunlarınızda sinyal gücü ile ilgili bir problem yaşıyorsanız öncelikli olarak çanak anteninizde açı ile ilgili bir sıkıntının olmadığından emin olmalısınız. 
A9 TV Türksat 4A uydusundaki frekans güncellemeleri veya değişimi ile ilgili bilgileri de yine bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: