29 Nisan 2017 Cumartesi

Türksat 4A A2 Frekans Bilgileri

Turkuaz Medya grubu TV sektöründeki büyümesini tüm hızıyla devam ettiriyor. Son olarak yayın hayatına başlayan A2, grubun ATV'den sonra genel tarzda yayın yapan ikinci kanalı olma özelliğini taşıyor. A2 TV frekansı bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. A2 kanalı özellikle ATV'nin geçmiş dönemdeki dizileri ve sinema filmlerine yer vermekte. Kanalın ilerleyen dönemde kendisine has projelerle izleyici kitlesine hitap edeceği tahmin ediliyor. A2 uydu frekans bilgilerine aşağıdaki tablodan ulaşabilir, uydu cihazınızın kanal arama fonksiyonu üzerinden A2 TV frekans bilgilerinin girişini gerçekleştirerek kanalın yayınlarını izleyebilirsiniz.

A2 UYDU FREKANS DEĞERLERİ 

Kanal Adı: A2
Alış Frekansı:12.054 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Ülkemizde TV sayısının her geçen gün artması, mevcut kanalların da ekstra işler yapma gerekliliğini beraberinde getiriyor. Bu örneklerden birisi olarak karşımıza çıkan A2 televizyonu bu süreçte Turkuaz medyanın diğer popüler kanallarına destek olacağa benziyor. Kanalın izleyici nezdinde nasıl bir tepki göreceğini ise ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz. A2 frekans bilgileri ile kanalın yayınlarını izleyebilir ve ATV'nin en popüler dizilerini yeniden takip edebilirsiniz.

A2 uydu frekansı bilgileri ile ilgili yaşayacağınız sorunları aşağıda bulunan yorum yapma alanından bizlere iletebilirsiniz. A2 frekansı ile ilgili karşılaştığınız problemleri kökeninde sinyal odaklı bir sorun bulunuyorsa öncelikli olarak çanak anteninizde açı nedenli bir sorunun olmadığından emin olmalısınız. Bu konuda herhangi bir sıkıntı olmadığını düşünüyorsanız ise cihazınızın kullanım kılavuzna göz atabilir, son çare olaraksa cihazınızın yetkili servisinden destek talebinde bulunabilirsiniz. A2 uydu frekans bilgileri ile ilgili herhangi bir güncelleme olması halinde bu gelişmeleri sizlere yine bu sayfa üzerinden iletmeye devam edeceğiz.

0 yorum: