27 Nisan 2017 Perşembe

Türksat 4A A Spor Frekansı Bilgileri

Spor tutkunlarının son dönemde en fazla ilgi gösterdikleri kanalların başında gelen A Spor, yayın hayatına başlayalı henüz kısa zaman olmasına rağmen en fazla izlenen spor kanalları arasına girmeye başardı.

A Spor TV frekansı bilgilerine aşağıda bulunan tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Günün 24 saatinde başta futbol olmak üzere birçok spor branşında yayınlar yapan A Spor’u Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilirsiniz.

A Spor TV Frekans Değerleri

Kanal Adı: A Spor
Alış Frekansı:12054 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6

A Spor ilk kurulduğu dönem, kanalın bünyesinde bulunduğu Turkuaz Medya, Türkiye Kupası maçlarının yayın haklarını almıştı. Bu durum bir bakıma A Spor’un kurulmasının da önünü açtı diyebiliriz.  A Spor uydu frekansı bilgilerini uydu alıcınızın gerekli bölümüne girerek, kanalı Türkiye’nin her neresinde olursanız olun kolaylıkla izleyebilirsiniz. A Spor Türkiye Kupası maçlarının naklen yayını dışında gün içerisinde verdiği spor haberleri ve akşam kuşağındaki spor tartışma programları ile büyük ilgi görüyoruz. Türk hakemciliğinin ve futbol yorumculuğunun efsane ismi Erman Toroğlu’nu da bünyesinde bulunduran kanal güçlü kadrosu eşliğinde yayınladığı bu programlarla geniş bir kitle tarafından izleniyor. A Spor Türksat 4A uydusu ile gerçekleştirdiği yayınlarında futbol dışında basketbol ve voleybol gibi diğer popüler spor branşlarına da yer veriyor.

A Spor Yayınları Türksat 4A’da

Spor programları özellikle futbola gönül vermiş kitlelerin son yıllarda büyük bir rağbet gösterdiği spor kanalları ile tarihinin en iyi dönemini geçirdiğini söyleyebiliriz. Bu konuda ilk olarak adım atan ve spor odaklı yayınlarını Türkiye ile buluşturan spor kanallarının ardından harekete geçen A Spor, zor olan bir işi başararak diğer spor kanallarının arasından sıyrılmayı başardı. A Spor yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden takip etmek isteyen ancak sinyal sorunu yaşayan kullanıcıların ilk olarak çanak antenlerinde bir sorunun olup olmadığdan emin olmaları gerekmektedir. A Spor TV frekans bilgilerinde herhangi bir güncelleme olması halinde bunu size en kısa sürede iletmeye devam edeceğiz. 

0 yorum: