29 Nisan 2017 Cumartesi

Türksat 4A A News Frekansı Bilgileri

Son yıllarda habercilik anlamında büyük bir atılım gösteren Turkuaz Medya grubu, son olarak A News HD kanalını da yayın hayatına başlatarak, İngilizce yayın yapan Türkiye merkezli sayılı TV kanallarından birisi haline geldi.

A News TV frekansı bilgilerine verdiğimiz bu paylaşımımızda kanalın Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapmasını sağlayan uydu değerlerine ulaşabilirsiniz. İşte A News uydu frekansı bilgileri:

A NEWS TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: A News
Alış Frekansı:11999 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:11.666
FEC Rate:3/4
A Haber bilindiği gibi yayın hayatına başladığı ilk dönemde çok ciddi bir izlenme oranına sahip olarak, haber yayını yapan kanallar arasında en çok izlenen TV kanallarından irisi olmayı başardı. Bu başarısını diğer dillerde de taçlandırmaya karar veren kanal A News'i yayına başlatarak önemli bir hamle yapmış oldu.

A News TV frekansı ile ilgili soru ve görüşlerinizi içeriğimizin alt kısmında bulunan yorum yapma alanından bizlere ulaştırabilirsiniz. A News uydu frekansı bilgilerinde herhangi bir değişiklik ya da güncelleme olması halinde ise bu güncelleme ve değişiklikleri sizlerle anı anına paylaşacağız.

0 yorum: