14 Nisan 2017 Cuma

Türksat 4A A Haber Uydu Frekans Bilgileri

Türkiye’nin önemli haber kanalları arasında yer alan A Haber’in Türksat 4A uydu frekansı bilgilerine içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
İlk olarak 2011 yılında yayınlarına başlayan A Haber, ATV grubunu da bünyesinde bulunduran Turkuvaz Medya Grubu içerisinde yayınlarını sürdürmektedir.  
Özellikle tartışma programları ve haber belgesel programları ile ilgi odağı olan A Haber, son dönemde yayın haklarını aldığı Türkiye Kupası maçlarının canlı yayınlarıyla da önemli oranda izlenme payı elde etmiştir.

A HABER UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Aşağıdaki tablo üzerinden A Haber TV frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Kanal Adı:
A Haber
Alış Frekansı:
11.883  MHz
Polarizasyon:
Dikey (V)
Symbol Rate:
4800 Ksym/s
FEC Rate:
5/6

A Haber yayınları Türksat 4A uydusu üzerinden tüm Türkiye’ye ulaşmaktadır. Özellikle ülkemizde tematik haber kanallarının popüler bir seviyeye ulaşması sonrasında yayın hayatına başlama gereği duyan A Haber en başta da belirttiğimiz gibi saat başı haberleri, canlı tartışma programları ve belgesel haber niteliğindeki yapımlarıyla takip edildiği gibi, Türkiye Kupası kapsamında yayınladığı canlı maç yayınlarıyla da spor severlerin ilgisini çekmektedir.  A Haber tv frekansı değerlerini uydu alıcınızın parametre ayarlarından girişini gerçekleştirerek A Haber yayınlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz.

A HABER YAYINLARI TÜRKSAT 4A’DA

A Haber uydu frekans bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda yayın sırasında yaşadığınız sorunları bizlere iletebilir, bu konuda aşağıdaki kısımda yer alan yorum yap alanından bize ulaşabilirsiniz. A Haber TV frekansı ile ilgili yaşadığınız problemlerde öncelikli olarak uydu alıcınızın kullanım kılavuzuna bakabilir, buradan da bir sonuç alamamanız halinde ise cihazınızın teknik servisine başvurabilirsiniz. A Haber Türksat frekansı ile ilgili güncellemeleri de yine bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. 

0 yorum: